Krása a módaNezařazenéVlasy

Zapletené účesy: 8 trendy nápadů na doma, do školy i do práce

Zapletené účesy: 8 trendy nápadů na doma, do školy i do práce

Líbí se vám zapletené účesy? Nám taky! Se zapletenými vlasy se dá kouzlit. Je tolik možností, jak vytvořit zajímavý účes a nemusíte kvůli tomu strávit hodiny před zrcadlem. Inspirujte se našimi nápady na zapletené účesy, které můžete nosit kamkoli.

Nápady na zapletené účesy

Zapletené účesy jsou šik a zároveň i praktické. Vlasy se nikde nemotají, nevlají ve větru a k tomu všemu dobře vypadají. Pokud chcete, můžete se inspirovat některým z našich následujících tipů:

  • Klasický cop na stranu
  • Dva klasické copy
  • Cop z ofiny
  • Francouzský cop na stranu
  • Dva francouzské copy
  • Cop z culíku
  • Francouzský cop dozadu
  • Copánky po celé hlavě

Klasický cop na stranu

Uplést si klasický cop umí i malé holčičky. Tuhle oblíbenou klasiku noste klidně „hozenou na jedno rameno“. Vypadá to zajímavě, byť je to tak jednoduchý účes.

Dva klasické copy

Když je jedna klasika málo, zdvojnásobte ji. Na doma nebo klidně do školy můžete nosit dva klasické copy, jeden na každé straně.

Cop z ofiny

Hledáte tipy na zajímavé a neokoukané zapletené účesy? Pak si zapleťte cop z ofiny! Takový trendy účes se až tak často nevidí, takže s ním zaručeně uděláte dojem.

Francouzský cop na stranu

Elegantní obdoba klasického copu je tzv. francouzský cop. Ten se plete tak, že se k pramenům postupně přidávají další. Vytvoří to velmi zajímavý efekt. Nebojte se zaplést si francouzský cop k jedné straně.

Dva francouzské copy

Opět platí, že pokud je vám jeden francouzský cop málo, přidejte k němu další. Ne nadarmo se říká, že ve dvou se to lépe táhne. Platí to i tady? Za nás tedy rozhodně.

Cop z culíku

Chcete tip na snadné zapletené účesy? Pak si udělejte jednoduchý culík vzadu na hlavě a poté vlasy zapleťte do copu. Otázka pár minut a jak pěkně to vypadá!

Francouzský cop dozadu

Velmi zajímavě vypadá francouzský cop zapletený dozadu. Možná budete u tohoto účesu potřebovat asistenci, ale spolehněte se, že výsledek vás mile překvapí.

Copánky po celé hlavě

Co by to bylo za nápady na zapletené účesy, pokud by mezi nimi nezazněl i tip na copánky po celé hlavě. Radikální proměna, která vydrží i několik týdnů.