Krása a módaMóda

Zajímavé náušnice: 7 inspirací na každý den

Zajímavé náušnice: 7 inspirací na každý den

Zajímavé náušnice dokážou příjemně podtrhnout námi zvolený outfit. Zvláště pak za předpokladu, že zvolíme nějaký výraznější kousek, který přitáhne pozornost. Mnoho žen nenosí jen jedny náušnice, ale kombinují je právě se zvoleným oblečením, nebo si je vybírají podle nálady. I my pro vás máme inspiraci na zajímavé náušnice i možná lehce netradiční kousky.

Zajímavé náušnice: inspirace na každý den

Většina žen nosí náušnice, přičemž mnoho z nich nesází jen na jedny. Pokud patříte k ženám, které tento doplněk rády střídají, pak je naše inspirace na zajímavé náušnice určena právě vám. Náušnice skutečně mohou být perlou outfitu. Která z následujících možností vám padne do oka jako první?

Náušnice se střapci

Střapce se často objevují jako doplňky třeba na kabelkách. Proč je nenosit i na náušnicích? Takový kousek bezesporu strhne pozornost vaším směrem.

Výrazné kytičky

Pokud se nebojíte výraznějších náušnic, model podobný tomuto by vám určitě učaroval. Zajímavé náušnice v podobě velkých korálkových kytiček se hodí zejména k šatům, ale unosíte je i ke kostýmku nebo ke kombinaci trička a džínů.

Koženkové náušnice

Náušnice často kombinují různé materiály. Tyto koženkové si bezesporu získají vaši pozornost. Je to zase něco trochu jiného, odvážného a originálního, nemyslíte?

Velké kruhy

Jestli lze nějaké náušnice označit za ikonické stálice, pak jsou to jednoznačně velké kruhy. Netroufne si je sice nosit každá, ale kdo se nebojí, ten nelituje. Jsou to krásné a na pohled zajímavé náušnice, které zaručeně vyniknou.

Náušnice se ve stylu line art

Zajímavé náušnice jsou určitě také ty, které se nesou v duchu line art. Jde o styl umění vedený často jedním tahem a tyto náušnice jsou toho krásným příkladem. Zaujaly by vás?

Kuličky

Co byste řekli na náušnice podobné těmto? Výrazné kuličky, které navíc mohou být z různých materiálů – plastové nebo třeba potažené látkou jako v tomto případě.

Náušnice ve tvaru orla

Za zajímavé náušnice považujeme i ty, které mají tvar nějakého zvířete –  v tomto případě orla. Jsou originální, výrazné a prostě jiné, než co je běžně k vidění. Líbí se vám?