Krása a módaMóda

Široká ramena u žen: 6 tipů jak je zamaskovat s pomocí oblečení

Široká ramena u žen: 6 tipů jak je zamaskovat s pomocí oblečení

Zatímco muži si na to potrpí a ba dokonce se předhání v tom, kdo z nich má ramena větší a mohutnější, široká ramena u žen jsou vnímána spíše jako nedostatek. Pokud tento problém trápí i vás, máme pár tipů, jak široká ramena s pomocí vhodného oblečení zamaskovat.

Jak schovat široká ramena u žen?

Patříte k ženám, které mají široká ramena a trápí vás to? Naštěstí víme, co vám poradit. Držte se následujících tipů a široká ramena šikovně schovejte. Bude to vaše malé tajemství, za které už se nebudete muset stydět.

  • Noste véčkové výstřihy
  • Oblékejte nadýchané sukně
  • Nebojte se rudé barvy
  • Spoléhejte se na vrstvení
  • Vybírejte si široká ramínka
  • Volte delší splývavé rukávy

Noste véčkové výstřihy

Pokud jste majitelkou širokých ramen, vybírejte si svršky s véčkovým výstřihem. Ten vaše ramena opticky zúží a navíc vám umožní odhalit hrudník a s ním vaše přednosti, které odvedou pozornost od ramena.

Oblékejte nadýchané sukně

Jedním z tipů, jak zamaskovat široká ramena u žen, je minimalizovat rozdíl mezi horní a dolní polovinou těla. Máte-li široká ramena a úzký pas, noste nadýchané sukně jakékoli délky. Spodní část bude působit větší a ramena se opticky zúží.

Nebojte se rudé barvy

Nebojte se nosit výraznou rudou barvu. Je to vášnivý odstín, ve kterém jsou ženy nesmírně sexy. A když budete na své okolí působit svůdně a sexy, nikdo si nevšimne, že máte širší ramena.

Spoléhejte se na vrstvení

Chcete-li poradit, jak zamaskovat široká ramena, spoléhejte v oblékání na vrstvení. Několik vrstev oblečení pomůže vytvořit optickou iluzi a svršky schovají širší ramena.

Vybírejte si široká ramínka

Ženy s širokými rameny by si ve svém vlastním zájmu měly vybírat topy a tílka s širokými ramínky. Nosit tzv. špagetová ramínka není ve vašem případě ideální. Kdežto širší ramínka nedostatek zamaskují.

Volte delší splývavé rukávy

Naším posledním tipem, jak schovat široká ramena u žen, je nosit dlouhé a splývavé rukávy. I ty odvedou pozornost od problematické partie.