Horoskopy

Vlastnosti znamení: 12 charakteristik zvěrokruhu

Vlastnosti znamení: 12 charakteristik zvěrokruhu

Jaké jsou typické vlastnosti jednostlivých znamení? Dnes vám přinášíme základní charakteristiku všech znamení zvěrokruhu a jejich typické vlastnosti.

Beran (21. března – 19. dubna)

Beran je znamením číslem jedna a lidé narození v tomto znamení jím chtějí být také. Berani jsou velmi ambiciózní a do všeho se vrhají po hlavě.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci jsou velkými milovníky života, kterého si užívají plnými doušky. Ať už jde o skvělé jídlo nebo zážitky. Jsou také velmi rodině založení.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci jsou často označovány za rozpolcené osobnosti. Dokážou být spontánní a vtipní a zároveň velmi vážní a kousaví.

Rak (21. června – 22. července)

Raci se vyznačují velmi emotivním vztahu ke všemu, co v životě dělají. Pod tvrdou skořápkou jsou schovaní velmi citliví lidé.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je králem zvířat a lidé ve znamení lva na sebe také chtějí za každou cenu strhnout pozornost. Jsme temperamentní, vášniví, ale také velmi loajální.

Panna (23. srpna – 22. září)

Perfekcionisté tělem a duší. Přesně tak se dají charakterizovat lidé ve znamení panny. Panny na sobě neustále pracují, aby byly dokonalé!

Váhy (23. září – 22. října)

Smysl pro spravedlnost, harmonie a rovnováha jsou typickými vlastnostmi váhy. Mezi horší vlastnosti pak patří velká nerozhodnost.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři patří mezi nejméně oblíbená znamení, díky své komplikovanosti. Disponují tajemnou energií, které ne každý dokáže porozumět.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Znamení střelce je ohnivé a vyznačuje se velmi dobrodružnou povahou. Mají potřebu neustále něco dělat a člověk se s nimi nikdy nenudí.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozoroh patří hned vedle berana k dalším ambiciózním znamením, avšak oproti beranovi je obrněn velkou vytrvalostí a trpělivostí.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři jsou snílci, kteří vždy usilují o to, aby život lidí okolo nich byl vždy nejlepším místem na světě. Milují překvapování svých blízkých a mezi jejich přednost patří lidskost.

Ryby (19. února – 20. března)

Poslední znamení zvěrokruhu je velmi citlivé a empatické. Od každého znamení mají tak trochu něco. Jsou napůl snílci a napůl realisté.