Horoskopy

Uzavřená znamení zvěrokruhu: těchto 5 si vše nechává pro sebe

Uzavřená znamení zvěrokruhu: těchto 5 si vše nechává pro sebe

Lidé, kteří se uzavírají do sebe bývají často velmi přemýšliví. Baterky dobíjí právě tím, že jsou sami. Často bývají označováni za stydlivé nebo mohou působit tak, že nemají dostatek sebevědomí. Většinou však jen rádi sledují vše zpovzdálí.

Ryby (21. února – 20. března)

Lidé narození ve znamení ryb jsou velmi citlivými jedinci. Aby načerpali energii potřebují mít prostor sami pro sebe. I za bílého dne se často ztrácí ve svých vlastních fantaziích, díky čemuž mohou působit velmi uzavřeně.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Uzavřenost kozoroha souvisí s jeho pracovitostí a disciplinovaností. Své myšlenky zaměřují na vlastní cíle a ambice, takže se často nedají do řeči s lidmi. Jsou také velmi vážní, což na okolí působí velmi odtažitě a uzavřeně.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnář se zajímá jen o věci, kterého ho skutečně zajímají. Jejich přemýšlení je ale natolik složité, že jej jen málokdo skutečně pochopí. To si uvědomují i sami vodnáři, a tak raději s nikým nic nesdílí. Jejich nápady a vize tak zůstávají nevyřčeny a zůstávají jen v jejich vlastních hlavách.

Rak (22.června – 22. července)

Jestli rak něco skutečně nenávidí, pak jsou to povrchní rozhovory. Jsou totiž velmi zaměřeni na hloubku jejich myšlenek a emocí, a to stejné chtějí aplikovat i ve vztazích a rozhovorech s ostatními. Často se tedy vytratí z rozhovoru a sociálních interakcí, protože jim zkrátka přijdou až příliš povrchní.

Býk (21. dubna – 21. května)

Lidé, kteří se narodili ve znamení býka, nikdy netouží po velké pozornosti společnosti. Nejraději zůstávají v pohodlí jejich domova, protože nevyhledávají kontakt s jinými osobami než s rodinou. Býka spíše najdete konverzovat s jediným přítelem, kterého mají někde v tichém koutku.