Horoskopy

Největší pracanti podle horoskopu: 4 TOP produktivní znamení

Největší pracanti podle horoskopu: 4 TOP produktivní znamení

Říká se, že někdo je od přírody pracant a někdo lenoch. Jak to tedy mají jednotlivá znamení zvěrokruhu? Dá se o někom říct, že je zrozen pro to stát se workoholikem?

Beran (21. března – 19. dubna)

Každý Beran po celý život vytrvale pracuje na svých snech a cílech. Jen tak se před ničím nezastaví a pokud zrovna Beran odpočívá, je to nejspíše proto, aby prozkoumal svou konkurenci z tiché a nenápadné pozice.

A právě to cílevědomé Berany staví mezi největší pracanty podle znamení zvěrokruhu. Mnohdy však mají sklony k workoholismu, jakmile dosáhnou své vysněné pozice a měli by tedy být obezřetní.

Blíženci (21. května – 20. června)

Největším pohonem pro Blížence je jejich přirozená zvídavost, která je nutí rozvíjet jejich ohromný intelekt. Díky tomu se v práci dostávají na stále vyšší pozice a nakonec se z nich stávají pracovníci měsíce nebo roku.

Blíženci jsou všestranní a komunikativní, a proto budou skvěle zaujímat také manažerské pozice.

Lev (23. července – 22. srpna)

Typického Lva si představme jako dravce, který si chce za každou cenu ukousnout kus slávy a uznání v práci a jde si za tím tak daleko, jak to bude nutné.

Pracovitý Lev dokáže být ve své vysněné profesi od nevidím do nevidím a mnohdy začne zanedbávat také své nejbližší. Jakmile se pro něco nadchne, jeho vůdčí povaha mu nedá spát, protože chce být ze všech nejlepší a nakonec se usadit na pomyslném trůnu krále zvířat…

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozoroh je velmi zodpovědný, loajální a vyniká svým strategickým myšlením. Své ambice si však dává velmi vysoké a pracovitost je jeho druhé jméno, a proto dokáže být snadno workoholikem a své práci věnovat všechen svůj čas.

Pro svou cílevědomost je Kozoroh občas schopen jít tzv. přes mrtvoly, na což by si měl dát pozor a nestavět práci na naprosto první místo před vším ve svém životě.