Krása a módaVlasy

Účesy z dlouhých vlasů: 7 trendy nápadů na každý den v týdnu

Účesy z dlouhých vlasů: 7 trendy nápadů na každý den v týdnu

Starat se o dlouhé vlasy může být sice někdy pořádná otrava, nicméně pokud jde o různé účesy a vlasové kreace, mají majitelky dlouhé hřívy daleko více možností. Přinášíme vám inspiraci na účesy z dlouhých vlasů – na každý den v týdnu jeden. Inspirujete se?

Tipy na účesy z dlouhých vlasů

Máte dlouhé vlasy a považujete je za svoji přednost? Pak se naučte s nimi kreativně pracovat a vytvářet zajímavé účesy. Máme pro vás hned 7 nápadů:

  • Drdol
  • Dva drdoly
  • Ozdobný culík
  • Romantické vlny
  • Copánky z ofiny
  • Skřipec
  • Cop z culíku

Účes na pondělí: drdol

Odstartujte začátek týdne snadným účesem v podobě jednoduchého drdolu. Vlasy sepněte do „bobku“ na vrcholu hlavy – a pokud chcete, můžete nechat kolem obličeje z každé strany splývat jeden tenký pramínek.

Účes na úterý: dva drdoly

Když je jeden drdol málo, přidejte k němu další a rázem máte dva. V úterý pak své okolí překvapíte trendy a originálním účesem, na který si netroufne jen tak každý. Ale vy ano!

Účes na středu: ozdobný culík

Mezi účesy z dlouhých vlasů musí patřit také culík, i když ne jen tak ledajaký. Klasický culík je nuda, vy se ho můžete pokusit ozvláštnit. Třeba jako na této fotce. Je to otázka pár minut, ale ten výsledek stojí za to.

Účes na čtvrtek: romantické vlny

V druhé polovině týdne pak můžete být za něžnou květinku, stačí si vlasy natočit a vykouzlit na nich romantické vlny. Jejich velikost necháme na vás, skvěle vypadají jak rozkošné malé vlnky, tak i větší vlny.

Účes na pátek: copánky z ofiny

Naším dalším tipem na účesy z dlouhých vlasů je zapletení dvou menších copánků z ofiny (na každé straně jeden). Copánky poté vzadu na hlavě spojíte, zbytek vlasů necháte volně rozpuštěný. Jednoduché, ale přesto trendy!

Účes na sobotu: skřipec

Chcete na první víkendový den něco snadného? Pak vlasy sepněte skřipcem. Zvládnete to během mrknutí oka, vlasy nikde nepřekáží a i přesto můžete vypadat upraveně. I o víkendu.

Účes na neděli: cop z culíku

Poslední nápad na účesy z dlouhých vlasů je klasický culík, který poté ještě zapletete do copu. Opět je to otázka pár minut, ale ve finále to vypadá moc pěkně.