Krása a módaVlasy

Účesy se skřipcem: návod na 3 na skvělé styly

Účesy se skřipcem: návod na 3 na skvělé styly

Vytvořit úžasný účes nemusí být nesnadné, pokud máte k dispozici správný nástroj a několik triků v rukávu. V tomto článku se zaměříme na tři konkrétní účesy, které můžete snadno vytvořit pomocí skřipce. Stačí se držet našich rad a budete mít účes, který vás bude bavit.

Elegantní updo se skřipcem

Pokud hledáte sofistikovaný a elegantní účes pro zvláštní příležitost, updo s velkou sponou je skvělou volbou. Následujte tyto kroky:

  • Připravte vlasy: Vlasy si umyjte a důkladně je vysušte. Předtím, než začnete s účesem, můžete je lehce natřít suchým šamponem pro texturu.
  • Vytvořte drdol: Seberte vlasy do vysokého culíku na vrcholu hlavy a upravte je tak, aby vytvořily drdol. Použijte velkou sponu k upevnění drdolu a zajistěte, aby byl pevný.
  • Dokončení: Zbývající vlasy můžete nechat volně spadnout, nebo je zahrnout do drdolu. Můžete přidat ozdoby nebo květiny podle vašeho vkusu.

Bohemian waves se skřipcem

Pokud preferujete volnější a bohémský styl, můžete vytvořit krásné bohemian waves se skřipcem:

  • Připravte vlasy: Aby se vlny lépe držely, použijte na vlasy nějaký texturizační sprej. Poté si vlasy natáhněte na velkou sponu tak, aby vytvořila velké „C“ tvary.
  • Zahřejte sponu: Použijte fénu na střední teplotu k ohřátí spony, která drží vlasy. Tím se zajistí, že se vlny lépe udrží.
  • Uvolnění vln: Počkejte několik minut, než se vlasy zchladí, a poté odstraňte skřipec. Jemně rozčešte vlasy prsty a aplikujte trochu fixačního spreje pro upevnění vln.

Half-Up bun se skřipcem

Half-up bun je moderní a trendy účes, který můžete vytvořit s pomocí skřipce:

  • Připravte vlasy: Vytáhněte horní část vlasů a zavežte je do pevného culíku na vrcholu hlavy. Použijte skřipec k upevnění culíku.
  • Vytvořte objem: Trochu povyťe vlasy na korunce hlavy, aby vytvořily objem. Můžete použít hřeben nebo jemně povytáhnout vlasy prsty.
  • Dokončení: Můžete přidat trochu texturizačního spreje nebo lak na vlasy, aby účes lépe držel a měl žádaný vzhled.

Se skřipcem můžete snadno vytvářet různé styly a účesy, které budou přesně podle vašich představ. Buďte kreativní a vytvořte účes, který vám bude slušet a budete si ho užívat.