Krása a módaVlasy

Účesy pro silnější ženy s kulatým obličejem: tipy, které uberou kila

Účesy pro silnější ženy s kulatým obličejem: tipy, které uberou kila

Ženy s kily navíc neřeší své proporce, jen pokud jde o oblečení, ale také co se týče účesu. Stejně jako vám vhodně zvolený outfit dokáže ubrat na kilech, mohou vás ty správné účesy pro silnější ženy s kulatým obličejem udělat opticky hubenější. Jaké účesy jsou tedy vhodné pro boubelky, které mají kulatou tvář?

Účesy pro silnější ženy s kulatým obličejem

Pro účesy pro silnější ženy s kulatým obličejem platí jedno zásadní pravidlo: zapomeňte na krátké střihy a nechte své vlasy narůst. Dlouhé vlasy jsou totiž šikovným parťákem, jak si opticky zeštíhlit obličej. Baculatější ženy totiž neřeší jen kulatou tvář, ale mnohdy také potřebují schovat druhou bradu či silnější krk. A s tím mohou vhodně zvolené účesy pomoci.

Jak vybrat účes pro baculku?

Hledáte inspiraci na účesy pro silnější ženy s kulatým obličejem? Pak se držte následujících pravidel, která se vám při výběru budou hodit:

  • Pozor na objem vlasů do strany
  • Rovně střižená ofina je pasé
  • Pomozte si melírem

Rada první: pozor na objem vlasů do strany

Účesy pro silnější ženy s kulatým obličejem rozhodně nemusí mít objem do stran, protože to vašemu obličeji jen přidá na kilech. Zaměřte se na to, abyste pomocí foukání nebo klidně jemného tupírování vytvořili objem na temeni hlavy.

Rada druhá: rovná ofina je pasé

Toužíte-li po ofině, zapomeňte na rovně střiženou, která by vás obličej udělala ještě kulatější, nežli je ve skutečnosti. Když už ofinu, tak další a klidně patku k jedné straně.

Rada třetí: pomozte si melírem

S pomocí vertikálních proužků ve vlasech můžete opticky prodloužit svůj obličej a ubrat mu tak pár kilo. Nebojte se výraznější barev, díky kterým bude váš účes trendy a šik.

Délka vlasů minimálně k ramenům a vlny nejsou problém

Účesy pro silnější ženy s kulatým obličejem mohou být i takové, kde hrají prim vlny. Vůbec se nebojte své vlasy natočit, dodat jim romantické lokny. Co se délky týče, jak už bylo zmíněno