KrásaVlasy

Účesy pro seniorky – co je moderní v dubnu 2023?

Účesy pro seniorky – co je moderní v dubnu 2023?

S přibývajícím věkem mnoho žen řeší otázku, jaký účes by jim nejen slušel, ale také podpořil jejich styl a osobnost. Pokud patříte mezi seniorky a hledáte inspiraci pro svůj nový účes, máme pro vás dobré zprávy. V dubnu 2023 jsou moderní účesy pro seniorky velmi variabilní a nabízejí mnoho možností, jak zdůraznit vaši krásu a eleganci. 

Bob se zaoblenými hranami a rovně střiženou ofinou

Určitě jste už někdy slyšela o kultovním krátkém bobu s ofinou. Tento účes se vyznačuje rovným střihem s mírně zaoblenými okraji a ostře střiženou ofinou, což dává vyniknout sofistikovanosti a eleganci tohoto účesu, avšak s trochou nádechu nevypočitatelnosti. Pokud zvolíte tento účes, tak si můžete být jistá tím, že udržíte krok s nejnovějšími trendy i v pokročilém věku. Mezi další výhody tohoto účesu patří jeho snadná udržovatelnost.

Dredy

Ano, dredy skutečně nejsou výsadou pouze mladých lidí. Pokud máte šedivějící a kudrnaté vlasy, může být účes s dredy dokonce tím pro vás vůbec nejideálnějším řešením. Tento účes totiž nejenže vypadá stylově a zajímavě, ale také nabízí snadnou údržbu a poskytuje ochranu vašim vlasům. Dredy totiž chrání vlasy před poškozením a zároveň jim dodávají zajímavou a osobitou texturu a styl. Navíc dredy umožní vypadat vlasům hustější než ve skutečnosti jsou.

Rovné středně dlouhé vlasy

Máte šediny? To vůbec nevadí, ba právě naopak – pro dokonalé zvýraznění vašich šedin zvolte jejich kombinaci s blond odstínem vlasů, a celý efekt ještě podpořte středně dlouhým rovným střihem. Takto úchvatně vystylované vlasy upravené do hladkého rovného stylu mohou být zkombinované s výraznou pokrývkou hlavy – kupříkladu černým kloboukem, který dodá celému vzhledu nádech lehkomyslnosti.

Rozcuchaný shaggy lob s melíry

Takovéto mladistvé účesy jako je právě shaggy lob jsou oblíbené u mnoha starších žen a není se vůbec čemu divit. Rozcuchaný lob totiž krásně orámuje váš obličej a melír zas přidá osvěžení do vašeho celkového vzhledu – kupříkladu blond melír vdechne vašemu celkovému vzhledu více mladistvosti. Takovéto krátké až středně dlouhé vrstvené účesy patří mezi ty vůbec nejvhodnější účesy pro ženy nad 60 let.