Horoskopy

Týdenní horoskop 8. – 15. května. Býkům se bude dařit, Panny mohou investovat

Týdenní horoskop 8. – 15. května. Býkům se bude dařit, Panny mohou investovat

Beran

Začátek týdne pro vás může být trochu hektický, nicméně se zvýšeným úsilím se dostaví také příznivé účinky. Co se týká rodinných záležitostí, můžete se ve velkých rozhodnutích spolehnout na jejich názor. Ve vítězné pozici stojíte při konfliktech, které hrozí od vašich zjevných protivníků i skrytých nepřátel. Nezadaní mohou potkat svou spřízněnou duši. Zadaní, ale ještě stále nesezdaní partneři, by v těchto chvílích mohli pomýšlet na svatbu.

Poslední dny týdne už tak příznivé nebudou. Můžete se nudit a hrozí také zdravotní problémy. Úzkosti a neschopnost spát vás mohou podráždit, což se může projevit také v tom, že budete plýtvat časem na úkoly, které mohly počkat. Abyste zvládli tuto těžkou situaci, můžete zkusit najít klidné místo, kde si uspořádáte myšlenky.

Býk

Počátkem tohoto týdne skončí zmatky s týdne předchozího. Na co sáhnete, to se vám bude dařit. To je skvělý čas na to, abyste se pustili do projektů, které jste dříve nestíhali. Za svou těžkou práci doma i v zaměstnání budete náležitě odměněni. Hvězdy jsou nakloněni také cestování a je pravděpodobné, že někam vycestujete. Může to být spojeno s prací. Nyní je vhodný čas obdarovat potřebné, například nějakou finanční částkou na charitu.

Na konci týdne budete i nadále pociťovat pozitivní energii. Existuje možnost, že se navýší vaše úspory. Můžete začít uvažovat o pracovním růstu a vyplatí se investovat do svého vzdělání. Vhodnými investicemi jsou také ty dlouhodobé, které přinesou velké výnosy. Tato část týdne je skvělá pro budování romantických vztahů – těch současných nebo budoucích.

Blíženci

Začátek týdne pro vás nebudou příznivé. Některé z vašich projektů se zastaví samy od sebe, nicméně investice do něčeho nového ohledně práce se nevyplatí. Mohlo by to totiž znamenat velké ztráty. Popřemýšlejte nad tím, co je pro vás důležité a těmto záležitostem se věnujte. Méně důležité skutečnosti odložte na později. Pokud se zapojíte do nějakých sporů, nedopadne to pro vás dobře. Taktéž hrozí zdravotní problémy.

Poslední dny v týdnu už se pro vás obrátí v dobré. V zaměstnání budete mít sice hodně práce, nicméně nebudete mít problémy soustředit se na více úkol najednou. Z důvodu pracovního vytížení ale můžete pociťovat únavu, a to do té míry, že se nebudete účastnit sociálních akcí. Negativně se to může projevit v rodině, očekávejte podporu od svých sourozenců. Pokud hledáte práci, může vás potěšit zajímavá nabídka.

Rak

Ačkoli budete plně zaneprázdněni jak v práci, tak i v rodinném životě, bude pro vás tento týden víceméně šťastný. Všude kolem vás bude vládnout pohoda a dobrá nálada. Budete se cítit v plné síle. Doma se mohou vyskytnout malé konflikty. V zaměstnání můžete očekávat nové partnerství – může to znamenat nového kolegu či obchodního partnera. Investice do vládních dluhopisů vám mohou přinést zisk. V ohrožení je váš trávicí systém a močový měchýř.

I na konci týdne budete šťastní. Je skvělé období zavést do svého života nějakou velkou změnu, ať už se to týká nového vztahu, nové práce nebo plánů týkající se ohledně vztahu stávajícího (svatba). Můžete očekávat uznání v zaměstnání a zlepšení vztahů mezi vámi a nadřízenými.

Lev

Zatímco v minulém měsíci jste mohli zažívat zdravotní problémy, na začátku týdne je pociťovat nebudete. Budete se cítit šťastní a zdraví. Hlídejte si ale záda, někdo z vašich blízkých vás může nečekaně zradit. Pokud ale půjde o otevřené spory, můžete očekávat vítězství. Váš nadřízený ocení tvrdou práci, kterou denně odvádíte a můžete očekávat určitou formu odměny. Dařit se vám bude také v rodinném životě, kde budete pociťovat harmonii.

Konec týdne se ale ponese spíše v negativním stylu. Začnete se nudit, díky čemuž budete přecitlivělí a náladoví. Hrozí i zdravotní potíže a nehody, proto bude lepší, když se vyhnete řízení auta. Problémy mohou způsobit i vaši (skrytí) nepřátelé, kteří vás mohou zatáhnout do velmi nepříjemných situací. Vyhněte se však jakémukoli otevřenému konfliktu s nimi. Také doma se nepouštějte do hádek. Poslední den v týdnu dostanete situaci pod kontrolu.

Panna

Budete plní energie a zdraví. Na vysoké úrovni budou též vaše znalosti. Nyní je vhodný čas pro finanční investice. Vaše umírněnost může mít negativní důsledky na náladu v rodině. Pokud studujete nebo hledáte novou práci, můžete očekávat dobré zprávy.

Konec týdne se bude nést také ve znamení štěstí. Tento pocit vás bude naplňovat navzdory tomu, že se občas vyskytnou záležitosti, které ve vás vyvolávají úzkost. Právě nyní je čas na to, abyste si uspořádali záležitosti v rodinném i pracovním životě, které vás dlouho trápí, ale odkládali jste je. Nezadaní pravděpodobně narazí na zajímavou osobu, ze které se může vyvinout více než dobrý přítel.

Váhy

Začátek týdne ovlivní negativní planety. Očekávejte překážky v profesním životě. Buďte trpěliví a nečiňte unáhlená rozhodnutí. Předtím, než učiníte jakýkoli finanční výdaj, dobře si ho promyslete. Nechte se vést intuicí. Pokud vám nebude něco sedět, jděte od toho. Vyhněte se důležitým rozhodnutím.

Na konci týdne budete v práci velmi vytížení. Pokud se na poli profesního života objeví nepřátelé nebo konkurence, je velmi pravděpodobné, že vítězem se stanete vy. Rodinné vztahu posílíte. Existuje velká možnost, že se můžete zbavit dlouhodobých onemocnění a zdravotních problémů.

Štír

Tento týden se ponese ve znamení velmi tvrdé práce. Sáhnete si na dno, a to jak v práci, tak také v rodině. I na vztazích se totiž musí pracovat. Krátké obchodní návštěvy se mohou v budoucnosti vyplatit. V obtížných rozhodnutích si nechte poradit od svého partnera nebo sourozenců. Pokud hledáte práci, čeká vás dobrá zpráva.

Také konec týdne pro vás bude dobrý. Minulé investice se vám nyní vrátí. Zdraví vás i vašich blízkých by mělo být v nejlepším pořádku. Díky svým znalostem dosáhnete úspěchu v profesním i rodinném životě. Posílíte pozitivní vztah se svým nadřízeným, což se vám v budoucnu vyplatí. Existuje riziko, že váš partner před vámi něco tají.

Střelec

Začátek týdne pro vás bude šťastný, můžete očekávat dosažení svých cílů, jak krátkodobých, tak i těch dlouhodobých. Budete pociťovat sebejistotu a respekt – a takový dojem bude vyplývat také z vašich vyjádření. V osobním životě byste se ale měli zaměřit na zdvořilost. Dejte si ale pozor na stravování, to nezdravé vás může negativně ovlivnit. V ohrožení je také zdraví vašich očí, uší, krku a respirační systém.

Konec týdne už ale tak pozitivní nebude. Vzhledem k tomu, že jste na začátku týdne dokončili tolik velkých projektů, budete nyní hledat, co dál. Díky tomu můžete být podráždění. Pokud ale hledáte práci, budete pozitivně překvapeni. Nezadaní mohou potkat svou spřízněnou duši.

Kozoroh

Celý týden pro vás bude naprosto skvělý. Budete se cítit vitálně, zdravě a energie z vás bude sršet. Budete mít radost ze všech činností, ať už doma nebo v zaměstnání. Nadbytek energie vám pomůže splnit spoustu úkolů. V současném zaměstnání můžete očekávat obrat k lepšímu, možná je také změna zaměstnání. Pokud práci aktuálně hledáte, budete úspěšní. Vyplatí se investovat do renovace vašeho obydlí.

Také konec týdne nic nezmění. Poznáte nové lidí a i nadále budete plní energie. Zlepší se vztahy v rodině. Máte vysoká očekávání, která se ale nemusí do puntíku splnit. To je jediný aspekt, který vám tento týden dokáže zkazit náladu.

Vodnář

Vodnáři, začátek týdne vám nebude příliš hrát do karet. Budete naštvaní, frustrovaní a zklamaní. Taktéž můžete čelit zdravotním potížím. Hrozí, že své těžko vydělané peníze utratíte za hlouposti, které ani nepotřebujete. Ať už mluvíte s kýmkoli, dávejte si pozor na to, co říkáte. V budoucnu by se to mohlo otočit proti vám.

Konec týdne vás zaměstná vaše práce, ale také vzdělávání vašich dětí. Zneklidnit vás může i zdravotní stav vašich dětí. Je možné, že vás čekají krátké cesty. V partnerství se vyhněte hádkám.

Ryby

Na začátku týdne pocítíte příval energie, který vám umožní splnit i úkoly, které jste dlouho odkládali. Pokud učiníte nepromyšlené rozhodnutí, nebudete ho později litovat. Nechte se řídit svou intuicí. V profesním životě můžete bez obav prezentovat nové nápady. Také v rodině budete úspěšní, podaří se vám zažehnat veškeré spory.

Poslední dny týdne se ponesou v podobném duchu. Spousta energie, kterou pociťujete, vám umožní zvládnout vše, co jste si předsevzali – a mnohem více! Jestliže vás ale čeká podpis smlouvy, raději si ji několikrát přečtěte, než podepíšete. Hrozí nebezpečí ze strany skrytých nepřátel.