Horoskopy

Týdenní horoskop 18. – 24. září 2023. Panny bude nudit každodenní rutina, Kozorozi by si měli dát pozor na to, co říkají

Týdenní horoskop 18. – 24. září 2023. Panny bude nudit každodenní rutina, Kozorozi by si měli dát pozor na to, co říkají

Beran

Po zdravotní stránce nemusíte očekávat žádné obtíže. Pokud se léčíte, můžete zaznamenat významné zlepšení. Na začátku týdne objevíte možnost, jak si přivydělat peníze, a to hned z několika zdrojů. Vaše finanční situace tedy zaznamená zlepšení. Nepůjčujte peníze lidem, o kterých si nejste jistí, že vám je vrátí. Chcete spát a trávit čas sám se sebou, do vašeho domu ale vstupují hosté, kteří vám toto znemožňují. Pokud podnikáte, můžete získat informace, které využijete, abyste se vyhnuli ztrátám.

Býk

Vaši práci mohou narušit určité zdravotní problémy. Mohou vás oslabit psychicky i fyzicky. Ve druhé polovině týdne můžete očekávat finanční zisk. Pokud máte dostatek financí, můžete si nyní koupit něco většího, jako je automobil nebo dokonce nemovitost. Vztahy v rodině nejsou nejlepší, protože vám chybí dostatek komunikace. Je třeba zaměřit se na to, co máte společné a všechny problémy si vyjasnit. V zaměstnání vám mohou chybět určité znalosti nebo dovednosti. Doplňte si je.

Blíženci

Stres, kterému jste byli v poslední době vystaveni, nyní ustupuje. Díky tomu se můžete dočkat lepšího duševního stavu. Získáte jasnou mysl, kterou upotřebíte v domácnosti i v zaměstnání. Po zdravotní stránce vám hrozí drobné infekce související s běžným nachlazením. Zapracujte na svém imunitním systému. Při investování peněz buďte extrémně opatrní, hrozí vám podvod. Všechny dokumenty, které budete podepisovat, si řádně pročtěte. Neriskujte a neinvestujte do rizikových finančních produktů.

Rak

Snažte se neztratit trpělivost, ať už se děje cokoli. Je totiž možné, že vás čeká spousta stresu a událostí, které vám nebudou příjemné. Pokud zachováte chladnou hlavu, vyhnete se únavě. Pokud se rozhodujete o čemkoli, myslete na budoucnost. Počítejte s tím, že budete muset vynaložit peníze v různých oblastech života. Omezte výdaje, které nejsou nutné, protože se budete potýkat s nedostatkem financí. Hrozí, že se na vás někdo dopustí podvodu. Dejte si velký pozor, protože to může být i osoba, kterou jste považovali za přítele.

Lev

Máte chuť změnit svůj životní styl. Zaměřte se nejenom na svůj šatník a změnu účesu, ale také na dostatek pohybu a zdravou stravu. Právě ve zdravém stravování můžete objevit novou vášeň. Je pravděpodobné, že zatoužíte dokonce po studiu nebo kurzu související se zdravou stravou. Snažte se šetřit, pracovní zátěž vám rozhodně neprospěje. Pokud utrácíte peníze, jenom abyste na někoho udělali dojem, později na to doplatíte. Zvládnete rodinnou událost, se kterou si nikdo nevěděl rady a vysloužíte si tak respekt.

Panna

Každodenní rutina vás nudí. Máte ale spoustu nápadů, které můžete realizovat. Ty vám mohou pomoci dostat se ze situace, kdy budete pojídat nezdravá jídla z nudy nebo se válet na gauči. Zapojte do svých nápadů také partnera a rodinu, posílíte vzájemné vztahy a užijete si spoustu legrace. Investice, kterou jste v minulosti provedli, nebude tak úspěšná, jak jste očekávali. I tak ale bude zisková. Než provedete nějaké změny v rodině, zeptejte se na názor všech členů.

Váhy

Těšíte se dobrému zdraví, a pokud se dlouhodobě léčíte, můžete zaznamenat výrazné zlepšení. Naplánujte si pravidelné cvičení, klidně v posilovně. Pokud jste v minulosti investovali nějaké peníze, můžete zaznamenat ztrátu. Žádné rozhodnutí nečiňte ve stresu. Snažte se zapracovat na vzájemných vztazích v rodině. I když to nejste vy, kdo se přímo účastní konfliktu, můžete zasáhnout a situaci vyřešit. Naplánujte si výlet s přáteli či rodinou. Vaše tvrdá práce v zaměstnání přinese výsledky.

Štír

Tento týden se budete cítit velmi unavení. To může být důvodem vaší podrážděnosti – budete se zlobit kvůli maličkostem. I když se snažíte na sobě pracovat, rozbouřené emoce se vám nedaří zklidnit. Nejlépe je zpracujete o samotě. Předtím, než koupíte něco nového, ověřte si, zda to skutečně potřebujete. Nakupovat věci jenom proto, že jste narazili na výhodnou cenu, se nevyplatí. Budete hrdí na úspěchy svých dětí. Dejte jim to náležitě najevo. Můžete učinit rozhodnutí, aniž byste se zamysleli nad budoucností.

Střelec

Každodenní rutina vás nejenom nudí, ale dokáže vás také rozzlobit. Vymyslete si činnosti, které byste mohli provést. Bude vás to táhnout za něčím novým. Nebojte se vyzkoušet i to, co vás na první pohled nezaujme. Pokud se rozhodnete investovat, vybírejte si bezpečné, i když méně výnosné produkty. Investujte peníze v rámci ověřeného způsobu. Hrozí totiž, že můžete někomu naletět. Zažijete spoustu veselého času spojeného s rodinou.

Kozoroh

Vaše zdraví není stabilní. Budou okamžiky, kdy se budete cítit velmi dobře, na druhou stranu ale můžete zaznamenat chvíle, kdy bude těžké se i nadechnout. Je třeba zaměřit se na své zdraví. Zahrňte zdravou stravu a dopřejte si dostatek pohybu. Porozhlédněte se po sportu, který je možné provozovat v nejbližším okolí. Dojíždění vás totiž odradí. Můžete využít svůj tvůrčí talent. Zaznamenat můžete dokonce finanční přilepšení. Dejte si pozor na to, co říkáte. Vaše slova mají velkou sílu, ale mohou být špatně pochopena.

Vodnář

Příliš se nezabývejte svým zdravím, protože existuje vysoká pravděpodobnost, že byste svou nemoc mohli ještě zhoršit. Jestliže přece jen toužíte po zdravotní stránce něco změnit, navštivte lékaře. Samoléčba se rozhodně nedoporučuje. Díky své obětavosti a tvrdé práci můžete získat finanční přínos. Váš životní partner vás podporuje ve všem, do čeho se vrhnete. Může vám dokonce pomoci vyřešit vaše finanční potíže. Kvůli nedbalosti na pracovišti můžete ztratit důležité dokumenty.

Ryby

Budete muset překonávat spoustu zdravotních potíží. Soustřeďte se proto jen na ty úkoly, které nesnesou odklad. S penězi vycházíte jen tak tak, pokud tedy objevíte možnost, jak si přivydělat, přijměte ji. Ne ale za každou cenu. Ověřte si, že podmínky jsou pro vás výhodné. V rodině zažijete šťastné okamžiky. Ostatní se vám snaží dopřát a splnit, co vám na očích vidí. V zaměstnání se dopustíte porušení určitých předpisů, díky čemuž můžete zaznamenat problémy s nadřízeným. Dávejte si pozor na kvalitu své práce.