Horoskopy

Nejlínější znamení: Které 3 to jsou?

Nejlínější znamení: Které 3 to jsou?

Možná už víte, jakým znamením se máte vyhýbat v partnerských vztazích nebo jaká znamení mají oblibu v penězích. Máte ale tušení, která tři znamení jsou nejlínější? A jaký mají ke své lenosti důvod? Jsou zmíněná znamení neproduktivní i v práci nebo se u nich lenost projevuje až po příchodu z práce domů? Podívejte se.

Býk (21.4. – 21.5.)

Býkům se do ničeho nechce. Jsou líní, pohodlní a nejraději by se nepouštěli do ničeho náročného. Pokud už se vám podaří Býka přemluvit k nějaké aktivitě, můžete si gratulovat. Na co ho můžete případně nalákat? Zkuste mu slíbit dobré jídlo nebo finanční odměnu. To možná zabere.

A jak jsou na tom Býci v zaměstnání? O trochu lépe než v soukromém životě. Býci jsou tvrdohlaví a dotahují věci do konce. Pokud už tedy překonají svou lenost a nějaký úkol se odhodlají splnit, dotáhnou ho do konce. Je však možné, že si na ten konec chvíli počkáte. Býci jsou totiž v práci poměrně pomalí.

Rak (22.6. – 22.7.)

Raci jsou mistři v nicnedělání a prokrastinaci. Neradi vstávají, milují povalování v peřinách, čtení knih, sledování filmů nebo opalování na pláži. Umí si užívat přítomný okamžik a rozhodně nikam nespěchají.

Jak je nejčastěji můžete vidět? V pyžamu, v pohodlném domácím oděvu, v měkkých bačkorách nebo pod dekou na gauči. Pokud patříte mezi workoholiky, můžete se od Býků učit, jak vypnout nebo alespoň zpomalit.

Štír (24.10. – 22.11.)

Štíři pracují až do skonání v zaměstnání, ale doma vypínají. Jejich domácnosti jsou často neuklizené, neuspořádané a vládne v nich chaos. Štíři už zkrátka nemají sílu na to, aby doma poklidili.

Tomuto znamení ale nepořádek doma nevadí. Čas mimo práci si užívají. Odpočívají, poslouchají hudbu nebo si čtou. Nabírají zkrátka síly na další pracovní den.