Horoskopy

Týdenní horoskop 11. – 17. března 2024. Lev se může pohádat se sobeckou osobou, Váhy mohou získat respekt svých kolegů

Týdenní horoskop 11. – 17. března 2024. Lev se může pohádat se sobeckou osobou, Váhy mohou získat respekt svých kolegů

Beran

Uvědomíte si, že lidé okolo vás se mají mnohem lépe, než tomu bylo dříve. Ubraňte se žárlivosti a přejte jim úspěch. Určitě se mezi nimi nachází někdo, kdo je ochoten vám vždy podat pomocnou ruku.

Nebojte se je povzbuzovat, protože díky tomu poroste i pozitivní energie ve vašem nitru. Ve finančních záležitostech nebudete mít příliš štěstí, ale pokud se vyhnete impulzivnímu utrácení nebo riskantním investicím, nezaznamenáte ztrátu.

Pro své přátele často děláte více, než je potřeba.

Býk

Pořádně odpočívejte, protože to podpoří vaše zdraví. Tento týden budete mít dostatek času sami pro sebe, tak toho využijte. Vyrazte na procházku nebo si doma zacvičte.

Opačné pohlaví vás velmi přitahuje, a tak je možné, že utratíte příliš mnoho peněz na to, abyste na ně udělali dojem. To může způsobit finanční potíže.

Zasahování do vašeho osobního života ze stranu rodičů vám jde na nervy. Nenechte se vyvést z míry a zachovejte trpělivost. Uvědomte si, že to s vámi ostatní myslí dobře.

V zaměstnání budete mít obrovskou dávku štěstí. Všechno, do čeho se pustíte, půjde jako po másle a bez potíží. To může zvýšit vaše sebevědomí. Využijte zejména svou kreativitu.

Blíženci

Věnujte se více svému zdraví. Nevozte se všude autem, zdolávejte vzdálenosti pěší chůzí. Pokud to počasí dovolí, zkuste se projít bosou nohou v trávě. Přinese to úlevu od stresu.

I když si tento týden přivyděláte, vzhledem k bezhlavým nákupům vám to nebude stačit. Vyhýbejte se půjčkám od finančních institucím, poproste někoho z rodiny. Splácení půjčky musí být pro vás prioritou v následujících dnech.

Rodinné povinnosti vás připraví o spoustu síly, což se projeví i v profesním životě. Vyhýbejte se důležitým rozhodnutím.

Rak

Po zdravotní stránce je třeba zaměřit se na činnosti, které povedou ke zvýšení dobré nálady a energie. Čas strávený s rodinou nebo partnerem jsou tím pravým pro vás.

Pracovní vytížení může být příčinou vašeho hněvu. I když to znamená vyšší úroveň stresu, dobrou stránkou věci bude zvýšení finančních prostředků. Navíc můžete dosáhnout i jiných výhod plynoucích ze zaměstnání. Láska na pracovišti není dobrý nápad!

Postarejte se o generální úklid své domácnosti. Podpoří vás to na duchu. Zapojíte-li i ostatní členy rodiny, může dojít k upevnění vzájemných vztahů.

Lev

Sobecké chování přítele nebo kolegy může tento týden zničit váš duševní klid. Hrozí vážné spory s touto osobou.

Při řízení dopravního prostředku buďte nadmíru soustředění. Můžete se dopustit hloupé chyby, za kterou budete pykat. Může jít o poškození vašeho vozu, ale také zdraví.

V zaměstnání můžete zjistit, že všechny zásluhy za vaši práci sklízí někdo jiný. Nebojte se proti tomu ozvat a promluvte si přímo s osobou, která si užívá prospěch z vašeho pracovního úsilí.

Panna

Tento týden opět získáte ztracenou sebedůvěru. Navíc sršíte energií. Můžete učinit i ta rozhodnutí, se kterými jste si dříve nevěděli rady. Všechny vaše obavy z neúspěchu zmizí.

Pokud se budete řídit svou investicí, narazíte na osobu, která vás může obohatit zejména v profesní oblasti. Díky tomu vznikne i finanční zisk. Peníze navíc rozumně investujte.

Můžete se pustit do čeho chcete! Štěstí stojí při vás, stejně jako podpora vaší rodiny.

Na pracovišti můžete být podvedeni některým z kolegů. Dejte si pozor na to, co před nimi odkrýváte, abyste později nelitovali.

Váhy

Už máte plné zuby svého kolegy, který se chová sobecky a ve všem hledá pouze vlastní prospěch. Nemůžete se udržet a pěkně od plic mu řeknete, co si o něm myslíte. I když z toho může vzniknout konflikt s touto osobou, kolegové jsou na vaší straně. U nich získáte respekt.

Pokud cestujete, buďte opatrní. Hrozí vám drobné úrazy.

Vaše psychické zdraví negativně ovlivňuje skutečnost, že jste přišli o příležitost vylepšit svou finanční situaci.

V zaměstnání můžete způsobit určité problémy. Naštěstí se vaši nadřízení a kolegové rozhodnou podpořit vás. Nenechají vás v tom vykoupat.

Štír

Někdo z vaší rodiny onemocnění. Budete se o něj strachovat natolik, že to může být zdrojem psychického stresu. Abyste si udrželi zdraví, začněte cvičit jógu nebo se věnujte jinému pomalému cvičení.

Pokud jste v minulosti investovali, můžete se nyní radovat z větších finančních prostředků. Jestliže se rozhodnete investovat je dál, pořádně si to promyslete. Příliš rizikové projekty nejsou nic pro vás.

V domácnosti můžete zaznamenat nárůst stresových situací. Důvodem je to, že vy i členové vaší rodiny jste příliš chytlaví a vyvoláváte hádky. Snažte se udržet klid co nejvíce to půjde.

Střelec

Vaše zdraví vyžaduje nyní pozornost, a to i když zrovna nepociťujete žádné potíže. Jezte zdravější stravu a snažte se více pohybovat.

Zaměstnanci ve vládním sektoru zažijí náročný týden, který bude důležitý pro jejich budoucí kariéru. Nepolevujte!

Vaši přátelé si pro vás připraví překvapení, které vám zvedne náladu. Pokud od nich dostanete nabídku na výlet či jiné činnosti, neváhejte se ji přijmout!

V zaměstnání můžete získat projekt, o kterém jste vždycky snili. Díky tomu budete spokojení a nadšení. Vydejte ze sebe to nejlepší, abyste takové projekty dostávali i nadále.

Kozoroh

Pokud vás trápily potíže spojené s obličejem a krkem, můžete nyní zaznamenat velikou úlevu. Vyhýbejte se konzumace studené vody a nejezte ovoce. Zaměřte se na dostatečný pitný režim.

V zaměstnání můžete dosáhnout o něco lepších výsledků, než je průměr. Dostanete příležitost posílit své postavení na pracovišti, a dokonce dosáhnout i na finanční zisk.

Členové vzdálenější rodiny vám mohou sdělit velmi příznivou zprávu. To vám pomůže uvolnit se ze spárů stresu, který mohou zažívat zejména podnikatelé. Jejich práce se totiž míjí účinkem, a to je frustrující.

Vodnář

Začátek tohoto týdne se ponese ve znamení podlomeného zdraví. Zázvor a kurkuma jsou plodiny, které vám mohou pomoci posílit svůj imunitní systém. Už jste zkusili zlaté kurkumové mléko s přídavkem zázvoru?

Snažte se ušetřit co nejvíce peněz. Je pravděpodobné, že někdo z rodiny vás požádá o půjčku. Pokud mu věříte, můžete mu finanční obnos poskytnout. Raději si ale vše sepište na papír.

Vaše energetické a vřelé chování přitahuje pozornost okolí. Všichni chtějí být ve vaší společnosti. Věnujte svůj čas osobám, které si to podle vás nejvíce zaslouží.

Pokud v podnikání dáte na radost přítele, můžete se dostat do potíží.

Ryby

Váš zdravotní stav se zlepší. Navíc můžete dostat velmi příznivou zprávu, která se postará o vaši duševní pohodu. Nebojte se sdílet tuto šťastnou novinku se svým okolím.

Tento týden můžete získat peníze z nových zdrojů. To vás může motivovat k podnikatelské aktivitě. Nechte nápad několik dní uležet, počáteční nadšení může pocházet z výjimečného úspěchu.

Zlepšete vztahy ve své rodině. Kupte svým blízkým hezký dárek a věnujte jim svůj čas. Můžete si společně vyrazit na výlet nebo si jen něco dobrého upečte.

V zaměstnání můžete dosáhnout kariérního postupu. Klíčem je netlačit příliš na pilu a nechat za sebe hovořit výsledky práce.