Další

TV program na tento týden 18.9. – 24.9. 2023: Co zajímavého dávají?

TV program na tento týden 18.9. – 24.9. 2023: Co zajímavého dávají?

I tento týden běží v TV spousta filmů a pořadů. Chcete se inspirovat a zkusit něco nového? Připravili jsme pro vás tři tipy na různorodé příběhy, které se budou vysílat tento týden.

Tajemství stavitelů pyramid

Čtvrteční odpoledne vám zpříjemní francouzský cyklus o dobách starověkého Egypta. Pyramidy v Gíze skrývají stále mnohá tajemství už téměř 5 000 let, nicméně egyptologové zkoumají i Velkou Sfingu. Pořád nevíme, čí podobu vlastně znázorňuje a jestli tajemství bude někdy odhaleno. Pořad srozumitelně a poutavě vypráví příběhy velkých panovníků a míst jejich věčného odpočinku. Od 3. dynastie a faraona Džosera se cyklus dostane až k poslední pyramidě v Gíze, poskytující tak ucelený přehled o fascinujícím životě ve starověké říši. 

Rezistence. Druhý díl akční série.

Na Nova Cinema ve čtvrtek večer najdou svůj film příznivci Tris a Čtyřky, hlavních hrdinů série Divergence. Americký sci-fi příběh v hlavních rolích s Shailene Woodley a Theo Jamesem si diváky získal už v prvním díle svou upřímností a napínavými momenty. Jsme v budoucnosti, ve světě, kde lidé žijí v pěti frakcích. Hlavní hrdinka Tris je výjimečná – divergentní, nezapadá tak do žádné frakce. Co to pro ni znamená? Boj o život, kde musí uniknout systému a se Čtyřkou se postavit k překážkám čelem. Jde totiž o mnohem víc, život lidstva je na kraji srázu a oni stojí před životní zkouškou. Pokud jste nestihli první díl, opakované vysílání běží v pondělí od 4:50 ráno.

Upřímný komediální seriál – Táta v nesnázích

V sobotu večer najdete na Nově vysílání nového seriálu. Petr, táta tří dcer, se v padesáti rozhodne žít život jako dřív a po rozvodu hledá novou lásku. Vznikají tak vtipné situace, do kterých se opravdu nechcete dostat. Peripetie s partnery řeší i jeho dcery, o lehké drama a smích není nouze. Budete se bavit, hlavním postavám přát štěstí a prožívat s nimi životní radosti i útrapy. Příběh není náročný, jde spíše o oddychový pořad, ale s dobrým obsazením i scénářem. V hlavních rolích září Martin Pechlát, Jitka Schneiderová, Petra Hřebíčková, Bořek Slezáček nebo Veronika Divišová.