Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 18.9.2023. Beran odstrašuje ostatní lidi, Ryby se dočkají odměny za tvrdou práci

Horoskop na dnešek – pondělí 18.9.2023. Beran odstrašuje ostatní lidi, Ryby se dočkají odměny za tvrdou práci

Beran

Pokud máte pocit, že se vám ostatní vyhýbají, možná si za to můžete sami. Na ostatní působíte dost nedostupně a navíc je i nevědomky zastrašujete. Snažte se více usmívat a nalákáte k sobě i lidi. Pokud se přizpůsobíte novým situacím, vše půjde přesně tak, jak chcete. Z výsledku své práce dnes budete mít velmi dobrý pocit, i když si budete muset sáhnout do rezerv. Energii vám může navrátit cvičení. Snažte se strávit nějaký čas s rodinou.

Býk

Pochybnosti, které jste sami o sobě měli, najednou zmizí. To vás povzbudí k dalším akcím. Sršíte sebevědomím, takže vás ostatní budou brát vážně. Máte schopnost rychle se rozhodovat. Tento dynamický přístup vám budou leckdo závidět. Využijte toho, dokut situace trvá. Na pracovišti i v domácnosti ze sebe můžete vydat to nejlepší. zaměřte se taktéž na zdravý životní styl. Rozhodnutí, které dnes učiníte, litovat nebudete.

Blíženci

Potřebujete nasát teplo svých blízkých. Vaše emoce vás povedou správným směrem. Zapomeňte na drobné konflikty a hádky, které mezi vámi jsou. Užijte si chvíli společné radosti a vzájemného souznění. To, co vám dobije baterky, je pobyt ve společnosti lidí. Účastněte se oslav, volnočasových aktivit nebo jen uspořádejte posezení s přáteli. I když vaše plány nepostupují tak rychle, jak byste chtěli, zachovejte si trpělivost.

Rak

To, jak se vyjadřujete, může někomu připadat drzé. Na druhou stranu ale mluvíte upřímně a jasně. Každý ví, co po něm chcete a co od vás může očekávat. Díky tomu jste oblíbeným členem ke spolupráci. Vaše odvaha ve vyjadřování se vám vyplácí, protože se daří překračovat zajímavé bariéry. Nepouštějte se do velkého množství úkolů najednou. Dejte si pozor na drobná zranění – možná bude lepší, když budete nosit náplast s sebou.

Lev

Vaše nápady jsou inspirativní a navíc je dokážete dobře vyjádřit. Díky tomu můžete dosáhnout spousty věcí, a to s pomocí svého okolí. Dejte si pozor na zneužívání návykových látek, mezi které patří i alkohol a léky. Tyto prostředky vám mohou způsobit velké potíže. Energii si dobijete díky svým přátelům. Pozvěte je proto na piknik nebo na skleničku. Buďte sami sebou mezi svými nejbližšími. To je přesně to, co teď potřebujete.

Panna

Budete mít příležitost ke změně. Pokud jí využijete, budete potřebovat chvíli sami pro sebe. Nebojte se utéct bez pocitu viny. Je zapotřebí, abyste byli v naprostém klidu. Jedině tak můžete dosáhnout emocionální rovnováhy. Poslední dobou jste podráždění. Pomoci vám může přátelské posezení s přáteli. Pokud jste s nimi ještě neoslavili narozeniny, pusťte se do toho. Nemusí jít o nic velkého, jen posezení při skleničce.

Váhy

Pocítíte velký příval inspirace. Pokud podlehnete touze po kreativitě, můžete tím dosáhnout emoční rovnováhy. Své emoce si totiž uspořádáte právě díky tvorbě. Pocit únavy zaženete tím, že si se svým partnerem dopřejete skleničku u dobrého vína. Pokud jste nezadaní, můžete si toto dopřát s dobrý kamarádem. Je načase soustředit se na své vlastní potřeby. Hrozí vám drobné zdravotní potíže související s trávením.

Štír

Díky realistickému pohledu na svět dokážete vyřešit celou spoustu problémů. To vám prospěje také z hlediska sebevědomí, které využijete doma i na pracovišti. Při plnění úkolů se zaměřte spíše na kvalitu, než na rychlost. Je možné, že se můžete dopustit nedbalé chyby. Fyzicky jste na tom velmi dobře. Nezapomínejte cvičit a dodržovat pitný režim. Ve společnosti se vyhýbejte konfliktním situacím. Své hodnoty můžete bránit i jinak.

Střelec

Snažte se přizpůsobit veškerým změnám, protože jedině tak můžete získat potřebné výhody. Oproti svým kolegům oplýváte také dobrými komunikačními schopnostmi. Máte velkou příležitost na sebe upozornit. Těšíte se dobrému zdraví. Abyste si je uchovali, budete muset do své každodenní rutiny zahrnout třicetiminutové cvičení. Štěstí stojí při vás, takže ať už se pustíte do čehokoli, můžete se těšit na úspěch.

Kozoroh

To, co vás ubíjí, je každodenní rutina. Proto si na dnešek naplánujte nějakou novou činnost nebo dokonce výlet. Právě tyto činnosti vám mohou pomoci dobít energii. Nestyďte se za to, když nestíháte. Na vině je vaše únava. Postačí, když si odpočinete a dobře se prospíte. Cítíte se plní inspirace, kterou můžete využít v nejrůznějších oblastech svého života. Zaměřte se na dostatečný pitný režim.

Vodnář

Cítíte se sklesle a nechcete být součástí společenského života. Útěchu najdete u lidí, které milujete. Právě oni vám pomohou dostat se zpět na cestu. Získáte dobrou náladu, která udělá radost všem, ve vašem okolí. Je možné, že vám chybí spánek. Nebojte se proto zdřímnout si i v průběhu dne. Zaměřte se na úklid domácnosti. Můžete objevit něco, co jste už dávno považovali za ztracené. A dokonale vám to zvedne náladu!

Ryby

Prožijete nezapomenutelné chvíle se svými blízkými. Štěstí máte na dosah, stačí jen vytrvat v tvrdé práci a můžete být oceněni. Ostatní spoléhají na vaše schopnosti a dovednosti. Vy ale cítíte potřebu zaměřit se sami na sebe. Požadavky ostatních vás obtěžují. Budete se muset nadýchat čerstvého vzduchu. Vyrazte do přírody. Vaše emoce jsou vyrovnané, proto se můžete pustit do problému, který v partnerském vztahu už dlouho pociťujete.