Krása a módaMóda

Tepláky do posilovny: 3 tipy jak si správně vybrat

Tepláky do posilovny: 3 tipy jak si správně vybrat

Chcete nosit tepláky do posilovny, ale váháte, jestli je to vůbec dobrý nápad? Za nás určitě ano. Tepláky jsou pohodlný kus oděvu, který nejenže zajistí komfort, ale zároveň vypadá i velmi trendy. Jak si správně vybrat tepláky do posilovny? Poradíme vám!

3 tipy jak si vybrat tepláky do posilovny

Uvažujete-li nad tím, že si pořídíte tepláky do posilovny, pak jste na správném místě. Dáme vám tři praktické tipy, kterých se při výběru můžete držet.

  • Délka
  • Materiál
  • Design

Toto jsou tři kritéria, která budete-li brát v potaz, nemůžete si vybrat špatně. Mnoho lidí vybírá oblečení zejména podle vzhledu. Ten je sice důležitý, ale pokud hledáte tepláky do posilovny, ve kterých nehodláte jen fotit selfíčka u zrcadla, ale dáte si i tzv. do těla, pak musíte brát v potaz i další faktory, nežli jen pěkný design.

Délka tepláků

Optimální je samozřejmě délka ke kotníkům. Delší tepláky by vám mohly bránit v pohybu, nemluvě o tom, že by se mohly stát i potencionálním rizikem pro nepříjemný úraz. Ideální je, pokud budou mít tepláky dole gumu a budou pěkně držet na svém místě.

Ještě zmíníme, že tepláky by měly sahat do pasu, i když ne každému je to příjemné. Ženy ale ocení tepláky s vysokým pasem – nebudou se jim stahovat při provádění určitých cviků a nestane se tak, že by odhalily něco, co by nemělo být cizími zraky viděno.

Materiál

Svoji roli samozřejmě hraje i materiál. Chcete-li kvalitní tepláky do posilovny, které zajistí pohodlí a které taky něco vydrží, pořiďte si tepláky vyrobené z bavlny. Nejenže budou příjemné na dotek i na nošení, ale bavlna je materiál, který se nezalekne ani častějšího praní.

Design

A jsme u toho již zmiňovaného vzhledu. Je samozřejmě na místě, abyste pro sebe našli tepláky do posilovny, které vás nějakým způsobem zaujmou. Pěkná barva podtrhne váš sportovní look, tepláky mohou zdobit i nějaké zajímavé potisky nebo třeba nápisy.