Horoskopy

Tato znamení patří mezi nejzlejší: Je mezi 4 z nich i to vaše?

Tato znamení patří mezi nejzlejší: Je mezi 4 z nich i to vaše?

Věda bohužel nijak nedokládá, že by znamení horoskopu mělo nějaký vliv na povahu člověka. Existují však lidé, kteří mají stejné negativní charakterové vlastnosti a narodili se ve stejném měsíci. Je to náhoda? Tato znamení patří mezi nejzlejší. 

1. Býk

Býky můžeme zařadit k lidem, kteří jsou nejzlejší. Na první pohled to nepoznáte, protože se tváří velmi nevinně. Jakmile s nimi ale strávíte nějakou tu volnou chvíli a sblížíte se, odhalí svou pravou tvář. Právě díky této druhé tváři k sobě přitahují spoustu lidí, jimž nakonec často zlomí srdce.

Dívka s dlouhými blond vlasy v černém kostýmu anděla.

2. Rak

Někteří lidé, narození ve znamení Raka, jsou nejzlejší díky tomu, že mají časté změny nálad a svému okolí to dokáží dát velmi netaktně najevo. V jistém slova smyslu jsou sobečtí a v první řadě myslí na své blaho. V případě, že se necítí komfortně, nepohybujte se v jejich okolí, protože byste mohli být snadným terčem pro jejich projevy frustrace.

3. Štír

Štíři jsou komplikované osoby, které se mohou zdát jako neškodné. Opak je však pravdou. V jejich povaze je silná žárlivost, a to nejen v partnerských vztazích. Když se jim něco líbí, chtějí to získat pro sebe a často se nezdráhají „jít přes mrtvoly“. V případě, že ve svém okolí máte nějakého štíra, dávejte si na jeho ďábelskou stránku pozor. Může vás totiž nemile překvapit, až to budete nejméně čekat.

4. Střelec

Lidé, narození ve znamení Střelce, patří mezi nejzlejší, protože v nich bují pomstychtivost. Jsou to rození manipulátoři, kteří si jdou tvrdě za svým. Pokud jim ublížíte, můžete se těšit na jejich odplatu, která bude tisíckrát horší než to, čeho jste se na nich dopustili. Na Střelce si dávejte také pozor v tom smyslu, že se například neštítí zničit romantický vztah někomu jinému jen proto, že sami nejsou šťastní.

Blond dívka hledící žárlivě na brunetu v popředí fotografie.

Tato znamení patří mezi nejzlejší, protože se navenek tváří jako přátelé, ale ve skrytu duše jsou sobečtí, pomstychtiví a myslí jen na své blaho. Pokud jste se mezi uvedenými znameními našla, nebo v nich poznáváte někoho ze svých blízkých, popřemýšlejte nad tím, zda by se dalo udělat něco pro to, aby zlo ve vašem životě nemělo místo.