KrásaKrása a móda

Svatební líčení pro brunetky: Kterou z těchto 3 tipů nevěst budete vy?

Svatební líčení pro brunetky: Kterou z těchto 3 tipů nevěst budete vy?

Každá nastávající nevěsta tak nějak počítá s tím, že svatební make-up je důležitý. Ovšem nevěsta, která už má svůj svatební den za sebou, ví, jak díky správnému líčení zazářit na svatbě i na fotografiích. A není to jen tak! Svatební fotky si totiž budete prohlížet i za 20 let a nebylo by nic horšího než se na nich nelíbit sama sobě. Tentokrát však naše tipy budou směřovat konkrétně, a to na hnědovlásky. Jste brunetkou a čeká vás svatební den? Máme pro vás 3 tipy na to nejlepší svatební líčení pro vás!

Základem každého líčení je podklad, proto tyto kroky budou pro všechny následující 3 druhy líčení stejné:

  1. Aplikujte svůj denní krém a poté podkladovou bázi (primer).
  2. Naneste krycí make-up, který zároveň sjednotí vaši pleť.
  3. Pokračujte korektorem, který skryje všechny nedokonalosti pleti – rozetřete jej například pod oči, abyste skryly kruhy pod očima (po neprospané noci před svatbou).
  4. Zafixujte pudrem.

Brunetka, která má ráda klasické líčení

Nerada riskujete a nesnášíte příliš dobře to, když musíte být středem pozornosti? Na vlastní svatbě středem pozornosti sice budete, ale může vás uklidnit to, že když se nalíčíte střídmě, budete se cítit pohodlně a komfortně.

Na svou svatbu tedy zvolte světle hnědé nebo béžové oční stíny, které rozetřete po celém očním horním víčku. Naneste řasenku a na rty jemný broskvový lesk. Tváře můžete zvýraznit meruňkovým odstínem.

Brunetka, která ráda riskuje

Zlatá barva očních stínů bude tou pravou volbou pro vás. Nechejte své oči rozzářit pomocí třpytek a aplikací umělých řas. Jestliže nejste fanynkou třpytek, máme tip i pro vás – aplikujte béžové oční stíny, které zvýrazníte černou oční linkou, jejíž konec bude směřovat ke spánkům.

Rty můžete zvýraznit matnou rtěnkou v odstínech světle růžové nebo meruňkové.

Brunetka, která miluje extravagantní make-up

Jestliže si příliš nevěříte v technice líčení, přenechte tento extravagantní styl profesionální vizážistce, která jej zvládne na první dobrou.

Na oči aplikujte tmavě fialové oční stíny – a tady přichází ten zádrhel. Musí být opravdu pečlivě a přesně nanesené, aby oko nevypadalo jako po rvačce. Aplikujte umělé řasy a rty už doplňte pouze bezbarvým leskem. Tváře a lícní kosti můžou být zvýrazněné tmavším odstínem. Nebojte se ani konturování obličeje.