KrásaKrása a móda

Co se ženám líbí na mužích: Tyto 3 věci jsou klíčové

Co se ženám líbí na mužích: Tyto 3 věci jsou klíčové

Velmi častou otázkou, která běží chlapským duším v hlavě je ta, co se vlastně ženám na mužích líbí. Není se čemu divit, někdy je totiž složité to správně odhadnout – přitom se jedná o klíčovou věc, jestliže o nějakou ženu usilujete nebo toužíte po nové známosti. Jestliže totiž budete vědět, co ženy na mužích mají rády, budete mít skoro vyhráno. Poté už to stačí pouze praktikovat! Co to tedy je?

Úsměv

Je to tak. Žádná žena vedle sebe nechce mít bručouna, který se mračí na celý svět. Chápeme, že ne vždy je posvícení a chmurná nálada občas přijde na každého člověka, ale mračit se neustále není ani zdravé ani přitažlivé. Ženy totiž zaujme, když je muž veselý, usmívá se a srší pozitivitou.

Což dokazuje i fakt, že právě smysl pro humor je pro ženy tak důležitý. Pro většinu z nich je dokonce nejdůležitější to, aby se měly se svým protějškem čemu zasmát. Takže se usmívejte, když potkáte ženu, která se vám líbí. Co když vám úsměv oplatí a vznikne z toho něco více, než jen jedno náhodné setkání?

Zadek

I ženy mají své oblíbené a preferované partie na mužských tělech. Většina z nich se shodne, že to je právě zadek, který činí muže přitažlivým méně nebo více.

A jaký zadek byste měli mít? Podle většiny žen by neměl být ani příliš malý ani příliš objemný. Zlatá střední cesta je top. A pokud bude pevný a mírně zakulacený, máte vyhráno!

Tip Extrafit pro vás!

Máte příliš malý zadek, pánové? Noste kalhoty s volnějším sedem.

Máte příliš velký zadek, pánové? Noste vše kromě džínů.

Oči

A nezáleží na tom, zda jsou modré nebo hnědé. Spíše než o to, jakou mají barvu nebo tvar ženám záleží na tom, jak se ty mužské oči dokážou dívat. Ženy jsou totiž křehké duše a v téměř každém pohledu něco hledají (zejména pokud se příliš neznáte). Dávejte si proto pozor, pánové, jak na svou vysněnou ženu hledíte. Koukáte na ni jak hladový pes nebo s citem a úctou?