KrásaMóda

Sportovní oblečení pro plnoštíhlé: 3 nejlepší tipy

Sportovní oblečení pro plnoštíhlé: 3 nejlepší tipy

Jestliže patříte mezi baculky, tak s největší pravděpodobností někdy můžete přemýšlet nad tím, jak se oblékat trendy a zároveň tak, abyste se cítila i s pár kilogramy navíc komfortně, pohodlně a sebevědomě. Pokud nemáte svůj vyhraněný styl oblékání, nebojte se změny a dejte na naše doporučení. Jaké? Zvolte pro tentokrát sportovní oblečení. Proč a jaké jsou nejlepší 3 tipy na sportovní oblečení pro baculky? Vše vám prozradíme v tomto článku!

Správná tepláková souprava dokáže zázraky

Už dávno neplatí, že sportovní soupravy jsou pouze na běhání v parku nebo cvičení ve fitness centru. Teplákovky se totiž staly v posledních letech žhavým trendem a je vhodné je mít v šatní skříni vždy po ruce. Se správně zvoleným outfitem totiž můžete teplákové sportovní soupravy nosit nejen na procházku venku, ale také třeba do práce.

Jak je ale nosit jako baculka?

  • Tentokrát zůstaňte u tmavších barev a příliš neexperimentujte, protože u sportovních teplákových souprav se to nemusí vyplatit a mohly byste pozornost na svá kila spíše přitáhnout. Slušet vám proto budou tmavší odstíny barevného spektra. Zvolte tedy černou, tmavě hnědou nebo tmavě modrou barvu vaší teplákové soupravy. Pokud si však za každou cenu chcete obléct i světlejší teplákovou soupravu, zvolte například šedou mikinu a spodek tmavý. 
  • Velikost zvolte vždy o jedno číslo větší, než běžně nosíte, a to v případě že chcete být opravdu trendy. V letošním roce totiž nejvíce frčí právě oversized teplákovky!

Fitness legíny – pohodlné, natahovací a zeštíhlující

Už jste o nich slyšely? Vytvarují vám postavu, zvýrazní vaše přednosti (například pěkně kulatý zadeček) a zároveň jsou opravdu pohodlné. Zůstaňte u klasické černé barvy a pokud opravdu toužíte po barvách, kupte si sportovní legíny, které nabírají barvy a vzory až u lýtek.

Správná podpora prsou při sportu je důležitá

Pokud začínáte se sportováním, nedělejte tu chybu, že si nekoupíte sportovní podprsenku. Podpora poprsí při pohybu je totiž důležitá a není nic horšího, než poskakující ňadra, kvůli nimž poté zabolí každý sebemenší pohyb na běžícím páse. 

Správná sportovní podprsenka vám dodá sebevědomí, skvěle vytvaruje vaše prsa i během sportování a bude vám oporou. 

Jelikož funkční materiál sportovních podprsenek skvěle pohlcuje pot, můžete je využít i při nošení v letních vedrech na ulici.