Krása a módaVlasy

Šílené účesy: nejlepší bláznivé styly roku 2024

Šílené účesy: nejlepší bláznivé styly roku 2024

Říkáte si, že je váš podholený účes společně s vytetovanými ornamenty šílený? Tak to jste neviděli nejbláznivější účesy pro rok 2024. Účesy, které by nikdo nikde nenosil. Na druhou stranu není špatné si udělat občas srandu a zkusit něco nového a nevšedního. Nejprve vám přestavíme příklady bláznivých vlasů:

  • Vzory zvířat, jídla a pití
  • Strašidelné vzory
  • Různé střihy (Buzzcut s copánky a ofinou)
  • Rohy

Extravagantní účes Buzzcut

Nechte si udělat ofinu, vlasy střihnout do stylu Buzzcut a na stranách nechat osm malých copánků Do toho přidejte jasné barvy a budete vypadat stylově a hlavně originálně. Máte raději samotný účes Buzzcut? Pojďme ho trochu oživit vyholeným hlavolamem nebo včelím úlem, kde bude vynikat design.  

Bláznivé barvení vlasů na způsob ovoce

Každá z nás si párkrát barvila vlasy nebo zkoušela barevné spreje. Představte si, že jsou na světě lidi, kteří si nechají udělat vlasy ve stylu melounu. Stačí si polodlouhý účes s ofinou obarvit do barev melounu. Vrchní část je narůžovělá a spodky vlasů zelené. Do středu vlasů přidáme černé flíčky a účes je na světě. To stejné můžete udělat i s drdolem, kde se inspirujete ananasem. Tyto lahodné příklady se dají nakombinovat s make-upem, oblečením a dokonce i s potravinami.  

Elegantně šílený účes

Je libo zmrzlina na vlasech? Udělejte si vysoký culík a zagumičkujte. Nyní culík rozdělte na dvě poloviny a nahoře udělejte drdol, kde nebudete omotávat zbytek pramenů. Opět upevněte gumičkou a nyní každý pramen protáhněte gumičkou a vytvořte další bochánek, tímto stylem pokračujte až do konce pramenů. Tento postup vytvoří efekt kopečků na zmrzlině. Konce pramenů zafixujte lakem a pinetkami. Na závěr přidáme na gumičce kornout v podobě papíru a na vrchol vlasů připneme umělou třešni.

Shrnutí

Nezáleží na tom, jaký typ vlasů máte nebo kolik máte let. Bavit se můžete v každém věku. Můžete si na léto doladit vlasy do barev melounu, aniž byste to měli na trvalo. Stačí si pořídit barevné spreje na vlasy. Doporučujeme ke všem výše zmíněným variantám doladit jak make-up tak i oblečení.