Krása

Rychlé účesy účesy do školy

Rychlé účesy účesy do školy

Ve škole je toho potřeba mnoho zvládnout a stihnout. Přesto slečny a děvčata chtějí, aby jim to hlavně slušelo. Jaké rychlé účesy se hodí právě do školy?

Nachystejte dceru do školy se stylovým účesem

Už na základní škole samozřejmě dívky záhy začínají řešit, že se chtějí líbit. Účes do školy má ovšem komplikovaně nanejvýš vypadat. Na úpravu by měl být maximálně jednoduchý, jen málokdo totiž má ráno čas nazbyt.

Platí to zejména pro malé slečny, jimž s vypravováním ještě musejí pomáhat rodiče. U nich je zároveň na místě dbát na praktičnost: Ideální je takový styling, který zajistí, že vlasy během dne nepřekážejí a nepadají do sešitu.

Které účesy se hodí do školy?

Z téměř nekonečné škály inspirace pro účesy na každý školní den vybíráme následující možnosti:

  • kombinace holandského a rybího copu
  • přetočený culík
  • baletní drdol

Kombinace holandského a rybího copu

Nejprve si rozdělte vlasy uprostřed. Jednu část sepněte, aby vám nepřekážela, a druhou zapleťte do holandského copu, který dopleťte do úrovně zátylku a zajistěte gumičkou. Zopakujte s druhou částí a spojte oba copánky. Poté můžete, pokud máte čas navíc nebo si chcete dát záležet, z obou spojených částí ještě zaplést rybí cop a na konci ho zafixovat další gumičkou.

Přetočený culík

Tento účes je zábavnější verzí klasického culíku. Navíc jeho vytvoření zabere přibližně minutu času. Vlasy si vyčešte do culíku na temeni hlavy. Gumičku lehce stáhněte dolů a prsty rozdělte vlasy nad ní na dvě části. Měl by vám tak vzniknout jakýsi volný prostor. Přehoďte culík nahoru a protáhněte jej vzniklou mezerou. Vlasy utáhněte a máte hotovo.

Baletní drdol

Znát ho můžete také jako Ballerina Bun. Jde v podstatě o jednoduše vysoko vyčesaný drdol. Vytvoříte ho z klasického culíku. Následně vezměte vlasy a zatočte je. Celý pramen pak omotejte kolem gumičky a konec sponkou upevněte k ostatním vlasům. Zvláštní pečlivost přitom není nutná, drdol by měl být volný a ležérní.