Krása

Růžové melíry

Růžové melíry

Pokud se nebojíte experimentovat se svými vlasy a s barvami, můžete vyzkoušet růžový melír. Dávno už neplatí, že růžové melíry jsou vhodné jen pro ztřeštěné teenagerky, růžová může klidně slušet i ženám, kterým je o pár let více. Patříte-li mezi blonďaté romantičky, je růžová pro vás ta správná volba. Pokud jste černovláska, a tak trochu punkerka, růžového melíru se rovněž nemusíte bát.

Blond vlasy a růžový melír

Růžový melír v blonďatých vlasech byl hitem roku 2015, ale nezapomeňte, že trendy se vrací. Pokud máte světlé vlasy, růžový melír vám navíc krásně chytne. Zvolíte-li výraznou růžovou, rázem si vás na ulici každý všimne.

Pokud už vás trápí začínající šediny, růžový melír vám může pomoci i s tímto problémem. Snadno je zakryje, aniž byste si musela barvit všechny vlasy.

Tmavé vlasy a růžový melír

Ačkoliv svítivá růžová v černých vlasech působí hezky, je tu jeden problém. Tmavé vlasy se obtížněji barví a růžová barva na ně ne vždy chytne tak, jak jste si představovala. Jaká jsou řešení?

Prvním řešením je nejprve tmavé vlasy (jejich prameny) odbarvit a pak teprve použít růžovou barvu. Dalším řešením je vyzkoušet klipy na vlasy. Kupte si umělé vlasy v co nejsvětlejší barvě a ty nabarvěte na požadovanou barvu. Poté růžové pramínky připevněte ke svým vlasům.

Existuje i třetí řešení. V dnešní době už totiž existují i prostředky, které můžete použít i na tmavší vlasy. Vyzkoušejte třeba Advantage Contrast Růžový Melír. Tento výrobek lze použít i na tmavé nebo barvené vlasy a vlasy není třeba před použitím melíru nikterak zesvětlovat.

Toužíte-li po růžových melírech, můžete vyzkoušet například tyto odstíny růžové:

  • Rose Gold
  • Titanium Rose
  • Pastelová růžová
  • Purple Rosé Gold
  • Dusy Color Injection pink panther

Pozor! Růžový melír se hodí jak pro světlé, tak pro tmavé vlasy, ale měla byste se mu vyhnout v případě, že jsou vaše vlasy příliš suché a lámou se.