Horoskopy

Rozevlátá znamení: tito 4 si rádi užívají života

Rozevlátá znamení: tito 4 si rádi užívají života

Užívat si život je základní podstatou života. Jedině takový život člověka může bavit. Ačkoliv každý má své starosti, které v životě musí řešit, je důležité si najít vždy čas na zábavu. Nechte se inspirovat těmito rozevlátými znameními, které ví, jak se žije život.

  • střelec
  • lev
  • blíženci
  • váhy

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení střelce, jsou doslova pověstní tím, že svůj život nepřežívají, ale žijí. Jeden jsou tam a druhý den jinde, ačkoliv slíbili, že budou ještě někde úplně na třetím místě. Jejich život je jedno velké dobrodružství a věčně někde lítají na cestě za poznáním nových přátel, míst a kultur.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi mají velmi silnou touhu v životě něco dokázat. Maximálně si užívají, když mohou být vidět, a právě to je okamžik, kdy žijí svůj život naplno. Milují sociální interakce, kvůli kterým působí jaksi rozevlátě, protože lítají od jednoho známého ke druhému. Přece by si nemohli nechat ujít několik zdvořilostních komplimentů, kdyby se celý večer bavili jen s jedním člověkem.

Blíženci (22. května – 21. června)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení blíženců, mají velký problém se stereotypy. Těm se vyhýbají jako čert kříži za každou cenu. Díky tomu v životě poznávají mnoho lidí, ale nabývají také mnoho zkušeností, protože se stále zajímají o něco nového. Nikdy neposedí na místě a jsou neustále rozlítaní, protože tak žije život blíženec.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy milují harmonii a rovnováhu. Nejšťastnější jsou ve chvílích, kdy mohou obdivovat uměleckou krásu. Není jim cizí ani komunikace s ostatními lidmi, protože společenské interakce považují za přínosné. Za každou cenu se chtějí ale vyhnout konfliktu, takže pokud vycítí, že se nějaký blíží, okamžitě berou nohy na ramena.