Horoskopy

Těchto 5 znamení se dokáže vzepřít osudu: patříte mezi ně?

Těchto 5 znamení se dokáže vzepřít osudu: patříte mezi ně?

Každému nadělil osud jiné radosti, ale starosti. Lze se ale osudu vzepřít? Tato znamení to dokážou.

  • beran
  • blíženci
  • lev
  • štír
  • ryby

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci se nikdy za žádnou cenu nenechají omezovat nikým a ničím, a to ani vlastním osudem. Jejich život je předurčen k tomu, aby se vystavovali rizikům, díky kterým mohou získat více, než by jim mohl nabídnout sám osud.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou velmi přizpůsobiví a dokáží vždy elegantně a velmi produktivně zareagovat na jakoukoliv změnu. Díky tomu mohou neustále měnit svůj osud tak, jak je zrovna potřeba podle toho, co jim život zrovna v aktuální chvíli nabídne.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci narození ve znamení lva jsou velmi odhodlaní k tomu, aby bylo všechno podle nich a jejich představ. Je jim jedno, že jim nebylo předurčeno být zrovna úspěšní, zkrátka se postarají o to, aby úspěšnými skutečně byli, pokud to budou chtít. Charisma a sebevědomí jim k tomu samozřejmě náležitě dopomůže a osud si na ně nepřijde.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Vzhledem k tomu, že štíři mají neustále s někým problém, není divu, že se jim často nelíbí jejich karty osudu. Byli obdařeni velkým odhodláním, a pokud si něco zamanou, jdou si tvrdě za svým. Jsou samozřejmě zvyklí na neustálé křivdy, ale pracují usilovně na tom, aby byly všechny křivdy po zásluze potrestány a oni se tak stali vítězi celé situace.

Ryby (21. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb vždy naslouchají své intuici. I když se jedná o lákavou nabídku, která by jim mohla změnit život, nikdy se nezapletou s ničím, o čem nejsou přesvědčení, a to ani za cenu lákavého výdělku. Jsou přesvědčení o tom, že do života jim přijde časem i něco méně riskantního než je prodej pochybného zboží a že oni samotní jsou tvůrci svého osudu.