Krása a módaMóda

Prodloužení zapínání podprsenky: jaké máte možnosti, aby vám dobře seděla

Prodloužení zapínání podprsenky: jaké máte možnosti, aby vám dobře seděla

Podprsenka je nutnou součástí šatníku každé ženy. Ačkoli jsou v dnešní době možnosti již poměrně široké a dámy si mohou libovolně vybírat z obrovské nabídky různých střihů, vzorů a barev, stále jsou zejména při některých příležitostech omezeny svým oblečením.

Změny velikosti

I v případě, že si vyberete naprosto ideální velikost podprsenky, už za pár dní vám sedět nemusí. Obvyklé příčiny jsou dvě. Jednak je možné, že se vaše váha posunula o nějaké to kilo nahoru či dolů. Každá změna hmotnosti se totiž zpravidla na velikosti prsů velmi nápadně projevuje.

Druhou a nutno zdůraznit že i tou častější je přirozená změna tvaru ženského těla v průběhu menstruačního cyklu. Pokud jste si tedy podprsenku kupovala v polovině cyklu, během PMS vám mohou být košíčky malé.

Prodloužení zapínání podprsenky

Ať je důvod pro potřebu prodloužení zapínání podprsenky jakýkoli, nemusíte hned všechny podprsenky vyhazovat. Mějte ale na paměti, že pokud potřebujete delší obvod pod prsy, patrně potřebujete i větší košíčky. Prodloužení zapínání tedy v mnoha případech není ideálním řešením a spíše byste měla sáhnout po nové podprsence.

Pokud jste si ale například objednala novou podprsenku online, velikost košíčků vám sedí dokonale a pouze potřebujete trochu povolit obvod, klidně sáhněte po do nabídky firmy Astratex, který nabízí široký výběr těchto produktů, nebo vyzkoušejte obchody Bonprix a Stoklasa.

Kde a za kolik prodloužení pořídit

Prodloužení zapínání, které na našem trhu seženete především v obchodech s prádlem a galanteriích vypadá v podstatě stejně jako zapínání, na které jste zvyklá u běžných podprsenek s košíčky. Bývá dostupné v základních odstínech bílé, béžové a černé a lze jej pořídit ve variantách na dva, tři či čtyři háčky.

Cena zpravidla nepřevyšuje stokorunu. Často je možné za tyto peníze pořídit dokonce sadu po dvou či třech kusech.