Krása a módaMóda

Oblečení pro 17 stupňů: Nejlepší tipy pro vás

Oblečení pro 17 stupňů: Nejlepší tipy pro vás

Pokud se chystáte ven a venkovní teplota je kolem 17 stupňů, budete se muset rozhodnout, co si na sebe vezmete. Následující tipy vám pomohou vybrat správné oblečení, které vám umožní být pohodlní a styloví.

Základní vrstva

Začněte s úpletovým tričkem nebo košilí s krátkým rukávem jako základní vrstvou. Mějte na paměti, že v teplejším počasí se budete pravděpodobně potit, takže vyberte materiál, který je prodyšný a rychle schnoucí. Bílá barva také pomáhá odrážet sluneční světlo a udržovat vás chladnější.

Další vrstva

Pokud potřebujete další vrstvu, zvažte tenkou mikinu nebo sako. Tyto kousky jsou lehké a snadno odložitelné, když se počasí zahřeje. Mějte na paměti, že jasné barvy mohou být v teplých podmínkách nepohodlné, protože absorbuje více slunečního světla, takže vyberte stíny, které jsou světlé, ale ne příliš výrazné.

Dolní část těla

Na dolní část těla si vezměte kraťasy nebo chino kalhoty. Ty jsou pohodlné a lehké, takže vám umožní volný pohyb. Džíny jsou většinou příliš těžké pro teplejší počasí, ale pokud si přejete nosit džíny, zvažte tenčí a prodyšný materiál.

Obuv

Zvolte obuv, která je pohodlná a prodyšná, jako jsou tenisky. Pokud plánujete chodit dlouho, zvažte pohodlnou obuv s vložkami, které absorbují vlhkost.

Konkrétní doporučení pro jednotlivé vrstvy oblečení:

Vrstva oblečeníDoporučené kousky
Základní vrstvaÚpletové tričko nebo košile s krátkým rukávem
Další vrstvaTenká mikina nebo sako
Dolní část tělaKraťasy nebo chino kalhoty
ObuvTenisky nebo letní sandály
Ochrana proti slunciSluneční brýle, klobouk nebo čepice a krém na opalování s vysokým ochranným faktorem

Pokud budete postupovat podle našich doporučení, budete vypadat skvěle a budete se cítit pohodlně bez ohledu na to, co se chystáte dělat.