KrásaVlasy

Nejlepší přípravky pro zahuštění vlasů

Nejlepší přípravky pro zahuštění vlasů

Jemné vlasy jsou slabé a řídké. To znamená, že se špatně upravují i tvarují. Každá z nás si však přeje mít husté a zdravé vlasy. Dobrou zprávou je, že zahustit vlasy můžeme mnoha různými způsoby a přípravky. Zajímá vás, jakými? Vše se dozvíte v tomto článku.

Šampony –  podpoří růst vlasů nových i těch stávajících 

V dnešní době existuje v obchodech velké množství různých šamponů pro řídké a jemné vlasy. Vybírejte především ty s kofeinem, díky kterému vám začnou růst rychleji nové i vaše stávající vlasy. Postupem času tak docílíte vyšší hustoty vašich kadeří.

Jaké další složky by měl obsahovat šampon, aby vám pomohl se zahuštěním vlasů?

  • kolagen
  • biotin
  • keratin
  • extrakty z kopřivy a břízy

Tip!

Vybírejte si vždy šampony bez parabenů a sulfátů. Nebudou sice tolik pěnit, ale díky tomu vaše vlasy zbytečně nezatěžují. 

Vitamíny – pomohou zevnitř

Někdy je potřeba vlasy zahustit vitamínovými přípravky, které budeme užívat vnitřně. Cesta bude delší, ale během pár týdnů si začneme všímat prvních změn. Jaké vitamíny budete potřebovat svému tělu dodat, jestliže chcete podpořit jejich růst a hustotu?

Nejvíce se vám osvědčí komplex vitamínů B a konkrétněji je to Biotin.

Tip!

Nenechte se nachytat reklamou a nekupujte si zbytečně drahé vitamínové přípravky na vlasy. Vždy se podívejte na složení. Většinou totiž objevíte o několik stovek levnější přípravek se stejným složením, ale žádnou reklamou nebo slavnou tváří na produktu. Ušetřené peníze můžete investovat například do dalších námi doporučených vlasových přípravků. 

Vlasová séra – zajistí péči i bez mytí 

Abychom podpořili vyšší hustotu vlasů, nemusíme si stále dokola pouze mýt vlasy posilujícími šampony. Objevte kouzlo vlasových sér, která aplikujeme na suché vlasy. Nenechte se však odradit vyšší cenou, protože jejich účinnost je vysoká a investice při koupi nebudete litovat. 

Jaká vlasová séra můžeme zakoupit a používat? 

  • Vlasový aktivátor má za úkol především růst nových vlasů, jak také vypovídá jeho název. Zároveň vyživuje slabé kořínky a díky tomu vlasy nepadají. Vlasové aktivátory jsou oblíbené mezi muži i ženami po celém světě. Primární funkcí vlasového aktivátoru je růst. 
  • Vlasové sérum dodá život a energii řídkým vlasům, díky čemuž budou hustější a zdravější. To následně zapříčiní i rychlejší růst nových a stávajících vlasů. Primární funkcí vlasového séra je výživa.