Krása a módaVlasy

Postupný sestřih: TOP 4 důvody proč ho budete chtít mít

Postupný sestřih: TOP 4 důvody proč ho budete chtít mít

Ostříhat na postupku, prosím! Každá kadeřnice tuto větu už minimálně jednou ve svém salonu od klientky slyšela. Postupný sestřih vlasů nebo také tzv. postupka a vrstvení je jedním z nejoblíbenějších úprav vlasů a není se čemu divit! Jaké jsou největší výhody postupného sestřihu?

Dodání objemu řídkým vlasům

Postupný sestřih dokáže zázrak v podobě optického klamu, díky kterému dodá objem i velmi řídkým vlasům. Díky tomu budou vaše vlasy vypadat plnější a také nabydou dojmu, že jich je opravdu hodně.

Obzvlášť skvělým tipem je postupný sestřih, který bude vepředu delší než v zadní části.

Jakýkoliv styling není problém

Tzv. postupka si rozumí s jakoukoliv úpravou vlasů, a proto necháme zcela na vás, zda dnes ráno dáte přednost vlnitému účesu nebo rovným pramenům volně spadajícím na vaše ramena. Žádná volba není špatná a flexibilita postupného sestřihu je prostě ohromující!

Rychlejší růst a zdravé vlasy

Když jsou vaše vlasy čerstvě ostříhané, jsou zdravé a rostou rychleji, protože se přestanou lámat. Využijte toho a pečujte o svůj nový postupný sestřih, denně vmasírujte do konečků arganový olej a užívejte si svou novou image.

Nejlepší olej na vlasy z drogerie

Jestliže chcete udržet své vlasy lesklé a hebké, nezapomeňte po každém umytí použít vlasový kondicionér a alespoň 1x týdně hloubkově vyživující masku na vlasy.

Přirozený vzhled

Postupně střižené vlasy nevypadají na první pohled jako upjaté rovně seřazené hřebíky, nýbrž dodají vám osobně přirozený a přitom krásně upravený celkový vzhled. Nejsou střiženy v jedné délce a díky tomu se vyhnete ostrému zakončení střihu nebo hranám.

Někdo po příliš upraveném a dokonalém vzhledu prostě netouží a ne jinak tomu je i u opačného pohlaví! Muži totiž přirozenost doslova milují, a proto pokud jste právě na lovu své nové lásky, neváhejte s pořízením postupného sestřihu vašich vlasů.