Horoskopy

Pomsta podle znamení: TOP 6 nejpomstychtivějších znamení

Pomsta podle znamení: TOP 6 nejpomstychtivějších znamení

Některá znamení berou křivdy mnohem vážněji než ostatní. U některých to může vzbudit až pomstychtivé choutky. Která ze znamení neodpouští, dokud nemají pocit zadostiučinění v podobě pomsty? Toto je TOP 6 nejpomstychtivější na znamení!

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci patří mezi tvrdohlavé znamení. Jakmile si vezmou něco do hlavy, nikdo jim to už nerozmluví. Stejně přistupují také k pomstě. Tuto si podrobně naplánují krok za krokem, aby dosáhli přesně toho, čeho chtějí. Oproti ostatním pomstychtivým znamením je býk přímý a jeho oběť přesně ví, co ho bude čekat.

Rak (22. června – 22. července)

Možná pro vás bude překvapující, že toto velmi citlivé znamení má ve svých vlastnostech také touhu po pomstě. Raci jsou emocionálně velmi labilní a jakmile kdokoliv ublíží jejich milované osobě, neznají bratra. Jejich pomsta není však nikterak tvrdá, pokud to není zapotřebí.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír nejsou velmi oblíbenými lidmi. Pokud má štír pocit křivdy, v přípravě pomsty se vyžívá. Přípravy mohou trvat i několik let a za osobou, která štírovi ublížila se i vrátí. Štíři jen těžko hodí staré křivdy za hlavu. Při pomstě využijí své manipulativní techniky a inteligenci.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jakmile ublížíte lvovi, trestu se nevyhnete. Lev se pro pomstu nebojí využít ani pomoci ostatních, aby byla skutečně sladká. Pokud lvovi něco seberete, nezastaví se odkud tuto věc nezíská zpátky. Nastraží na vás pasti, do kterých se zaručeně chytnete.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy mají velký smysl pro spravedlnost. Absolutně nesnáší, když je proti komukoliv projevována nespravedlnost. O to hůř to nesou, když se nespravedlnost týká přímo jejich osoby. V tu chvíli se stávají pomstychtivými a budou to chtít vrátit. Než aby Váhy snášely účelové konflikty, nespravedlnost nebo jakékoliv ubližování, raději naruší svou tolik milovanou rovnováhu.