Krása a módaMódaNezařazené

Pohodlné lodičky do práce: trendy modely pro rok 2023

Pohodlné lodičky do práce: trendy modely pro rok 2023

Pohodlné lodičky jsou sen každé z nás. Zejména ale těch, kteří musí kvůli práci trávit na podpatcích mnoho hodin denně pět dní v týdnu. Pokud hledáte pohodlné lodičky do práce, jste tady správně! Poradíme vám, na co si dát při výběru pozor a nabídneme několik tipů na konkrétní modely.

Správná velikost, materiál i výška podpatku!

Vzhled a barva by pro vás měly být při výběru bot na každodenní nošení těmi úplně posledními parametry, podle nichž se budete rozhodovat. Svoji hlavní pozornost zaměřte na jiné faktory. V první řadě je důležité, abyste si pořídila kvalitní kožené boty. Oproti syntetickým materiálům má totiž přírodní kůže jednu obrovskou výhodu. Je poddajná, a proto se dokáže již po několika nošeních přizpůsobit vaší noze.

Dalším důležitým bodem při výběru pohodlné obuvi je správná velikost. Mnoho žen se děsí zaškatulkování mezi větší velikosti, a proto si neustále kupují boty přinejmenším o jednu velikost menší, než by ve skutečnosti potřebovaly. Nohy v nepadnoucích botách samozřejmě zcela zbytečně trpí. Nenechte se proto omezovat „svou“ velikostí, ale vyzkoušejte vždy několik různých. Uvidíte, která vám padne nejlépe.

Pokud chcete skutečně pohodlné lodičky do práce, vzdejte se vysokého jehlového podpatku. Ten sice vypadá stylově, vaše nohy vám ale nijak nepoděkují. Naopak. Při výběru lodiček do práce raději upřednostněte modely se širším podpatkem o výšce maximálně osmi centimetrů.

Kde se vyplatí pohodlné lodičky hledat?

Skvělé jsou klasické lodičky od značky Tamaris, které pořídíte například na e-shopu zalando.cz. Jejich plná cena se pohybuje okolo dvanácti stovek, ve slevě je ale zakoupíte i za polovinu. Jejich obrovskou výhodou je nízký podpatek okolo 6 cm, nevýhodou syntetický materiál.

Doporučit vám můžeme také Ultra vyměkčené lodičky Piccadilly, které seženete na e-shopu obuvzona.cz. Jejich podpatek má přívětivých 8 cm, velkým plusem je výrazně měkčená vnitřní stélka, nevýhodou ovšem opět syntetický materiál. Kožené zdravotní lodičky seženete například na stránce medicia.cz. Připravte si ale téměř dva tisíce. Investice do zdraví je ovšem ta nejlepší, kterou můžete udělat.