Krása a módaMóda

Plavky s vysokým pasem pro plnoštíhlé: 2 tipy jak vybrat ty nejlepší

Plavky s vysokým pasem pro plnoštíhlé: 2 tipy jak vybrat ty nejlepší

Začíná plavková sezóna a na výběr vždy máme dvě možnosti – buď máme u vody co ukazovat nebo máme co schovávat. Jestliže patříte (stejně jako my) do té druhé skupiny a chcete zakrýt například větší bříško a široké boky vhodným spodkem plavek, máme pro vás skvělé řešení!

Co to jsou plavky s vysokým pasem?

Jedná se o spodní plavkový díl, který má vyvýšený pas končící v oblasti pupku nebo těsně nad ním. Mohou to být brazilky, tanga nebo kraťasky.

Plavky s vysokým pasem mají za úkol stáhnout bříško a boky nebo břišní partii naprosto zakrýt, pokud se stydíme například za výrazné strie po porodu.

A nyní se konečně dostáváme k tomu, jak vybrat ty nejlepší plavky s vysokým pasem pro vás.

Při výběru barvy buďte pečliví

To, co dělá plavky s vysokým pasem kouzlenými, je může proměnit také v naprostý opak. Na internetu většinou vidíme hubenější ženy s vysokým spodkem plavek, ale kupují si je spíše silnější ženy a s tím je potřeba počítat předem. Proč?

Protože barva plavek je to, co může efekt vysokého spodního dílu naprosto zničit. Jestliže totiž máte větší bříško a koupíte si bílý nebo jakýkoliv jiný světlý spodek plavek, můžete vypadat hůře, než kdybyste si oblékla normální tzv. bokové plavky.

Proto vždy zvolte tmavý spodek plavek s vysokým pasem. Nemusíte zůstávat pouze u černé barvy. Vybírejte například tmavě modré, khaki nebo tmavě červené a tmavě hnědé. Zato u vrchního dílu se můžete pořádně vyřádit a nemusíte jej kombinovat ve stejné barvě jako spodní díl!

Vhodná velikost je důležitější, než si myslíte

Jestliže je to alespoň trochu možné, vždy si plavky zkoušejte osobně na prodejně (samozřejmě při dodržení všech náležitých hygienických pravidel).

Spodní díl plavek s vysokým pasem vám totiž musí perfektně sedět a nesmí být příliš přiléhavý nebo naopak volný. Jednoduše by měl sedět tak akorát, aby splnil vaše očekávání a především abyste se cítila u vody nebo u bazénu naprosto skvěle!