Krása a módaMóda

Plavky pro tlusté ženy: 3 tipy jak vybrat model na léto 2024

Plavky pro tlusté ženy: 3 tipy jak vybrat model na léto 2024

Při pohledu do zrcadla si možná ani nechcete přiznat, že léto tu bude už za několik týdnů. Jasně, do plavkové sezony ještě nějaký ten pátek zbývá, ale ženy s kily navíc se období plavek a vystavování se někde u vody děsí s dostatečným předstihem. Přitom jen stačí najít ideální plavky pro tlusté ženy, se kterými se nebudete muset stydět vyrazit na koupaliště. Chcete s jejich výběrem pomoci?

Jak vybrat plavky pro tlusté ženy?

Řešíte-li kila navíc, možná se vám k nějaké vodě vůbec nechce. Jen představa, že se někde odhalíte v plavkách, tedy prakticky skoro svlečená, je vám velmi nepříjemná. A víte co? Zažeňte předsudky, obavy a strach. Poradíme vám, jak vybrat plavky pro tlusté ženy. Důležité je zaměřit se na tyto čtyři kritéria:

  • Střih
  • Barva
  • Vzor

Jaký střih plavek je vhodný pro silnější ženy?

Ne každá žena s kily navíc je ochotná svléknout se do klasických bikin, které odhalí opravdu všechno. Pokud přemýšlíte, jak vybrat plavky pro tlusté ženy, zaměřte svou pozornost na jednodílné plavky, případně na tankiny.

Jednodílné plavky zamaskují většinu nedostatků, například strie na bříšku a podobně. Také se dají pořídit speciální modely, které jsou navržené tak, že oblasti bříška a boků šikovně stahují, takže díky nim vypadáte štíhlejší.

Pokud jde o tankiny, to jsou dvoudílné plavky, kdy vrchní díl připomíná delší tílko/top a spodní díl je jako u klasických bikin. Bikiny pro tlusté ženy mívají zvýšený a posílený pas.

Jaká barva je ta pravá?

K létu sice patří všechny ty výrazné a křiklavé barvy, šťavnaté odstíny, neonky a podobně. Jenže pokud hledáte plavky pro tlusté ženy, měli byste se ve svém vlastním zájmu podívat po něčem barevně střídmějším.

Nemusíte hned nosit jen černou, i když má tendence zeštíhlovat a opticky ubírat kila. Nabízí se i tmavě modrá nebo třeba temnější fialová.

Plavky pro tlusté ženy a vzory – jde to dohromady?

Ano, ale hodně záleží, o jaký vzor jde. Dejte si například pozor na velké květy, které by mohly způsobit, že budete působit ještě silnější. Vyvarujte se také podélných proužků, protože na pohled rozšiřují figuru.