KrásaKrása a móda

Náušnice podél ucha: trend roku 2024 na svatbu i do práce!

Náušnice podél ucha: trend roku 2024 na svatbu i do práce!

Nenávratně pryč jsou časy, kdy jsme nosili v uchu jednu malou náušnici. V poslední době jste totiž možná u celebrit na sociálních sítích viděli podélné náušnice. Tento trend roku %%2023%% nás ihned naprosto nadchl. Náušnice podél ucha totiž působí elegantně, přitažlivě a extravagantně zároveň. Obáváte se toho, že nošení podélných náušnic je nepohodlné nebo jsou příliš těžké pro ucho? Tento článek vás vyvede z omylu!

Svatební den i pracovní shon

Před koupí náušnic většinou uvažujete o tom, kam budete svůj nový šperk nosit. Co se týče podélných náušnic, máme pro vás skvělou zprávu – tento trend roku 2024 můžete nosit kdekoliv a kdykoliv!

Chystáte se na svatbu nebo jste sama nevěstou? Zvolte podélné náušnice, protože se budou ve vašem uchu nádherně vyjímat a nebudete potřebovat téměř žádné další svatební šperky. Účes stylizujte tak, aby podélné náušnice byly vidět.

Jste v každodenním shonu v práci? Podélné náušnice vám dodají sebevědomí a eleganci. Můžete je doplnit jakýmkoliv outfitem a sladit jejich barvu třeba se zlatými sponami své pracovní kabelky.

Pohodlné nošení zaručeno

My osobně jsme se nošení obávali a to z toho důvodu, že náušnice působí na uších těžce. Opak je však pravdou. Podélné náušnice se totiž dokonale dokážou přizpůsobit vašemu ušnímu lalůčku, obtáhnou ho a jemným stisknutím při nasazování se postaráte o to, že budou držet a nepohnou se celý den.

Náušnice podél ucha nejsou těžké a nebudou vás z nich bolet uši, jako například z těžkých a kdysi trendy kruhových náušnic.

Nutnost propíchnout si více ušních dírek? Už ne!

Nejvíce nás zaujal fakt, že díky náušnicím podél ucha si nemusíme propichovat více ušních dírek najednou. Tento benefit byl pro nás naprosto rozhodující pro pořízení podélných náušnic a spokojenost s nimi předčila naše očekávání.

Stříbro, zlato nebo chirurgická ocel?

A co materiály podélných náušnic? Většinou je doporučeno stříbro, protože tento materiál se dokáže nejlépe přizpůsobit tvaru ucha. Volba je však na vás. Jakmile si pořídíte první pár, pravděpodobně nezůstanete jen u něj, proto si můžete pořídit sadu z různých materiálů a barev.