Móda

Plavky pro baculky: Jaké zvolit pro léto 2023

Plavky pro baculky: Jaké zvolit pro léto 2023

I když máte nějaké to kilo navíc, ani vy se nemusíte vzdávat plavek a letních radovánek. Zvolíte-li vhodný model, pomůže rafinovaným způsobem zakrýt vaše nedostatky. Od problematických partií odvedete pozornost tím, že si pořídíte plavky v pestrých barvách nebo zdobené korálky a řasením.

Plavky ze dvou dílů

Bikiny budou slušet i baculkám, jen musíte zvolit jejich správnou velikost. Pokud máte větší bříško, sáhněte po modelech, které mají vyšší pas. Pozornost od problematických partií odpoutáte řasením na horním dílu plavek. Patříte-li mezi majitelky objemnějšího poprsí, volte takové modely, které budou mít podprsenku pevnější. Chybu neuděláte ani s modelem s korzetovou podprsenkou. Zajímavě budou působit i kousky v asymetrickém střihu nebo netradičních tvarů.

Tankiny

Tyto dvoudílné plavky jsou u majitelek plnějších postav velmi oblíbené. Ptáte se, proč? Zakrývají celou oblast bříška. V nabídce naleznete varianty přiléhavé i volnější. Vrchní díl se dá velmi snadno vyhrnout a připomíná top. Velmi snadno zakryje větší bříško.

Klasika – plavky jednodílné

Tento model poskytuje neocenitelnou výhodu. Pomůže vám stáhnout bříško a také může zakrýt, v případě potřeby, strie. Postavu tvaruje do písmene V. Tento styl dokonale zdůrazní prostor mezi prsy a opticky postavu zúží.

Plavky podle tvaru postavy

U žen kypřejších tvarů se nejčastěji setkáme s tvarem postavy hruška, jablko nebo přesýpací hodiny. Jaké modely plavek zvolit pro jednotlivé tvary?

Postava tvaru hrušky má užší ramena a širší boky. Je potřeba vybrat takové plavky, které přitáhnou pozornost k horní části těla. Volte výraznější či vrstvený horní díl a jednobarevné kalhotky. Může se jednat klidně i o bokovky. Nepořizujte si kalhotky do pasu.

Postava tvaru jablko má širší hrudník, větší bříško a skoro neznatelný pas. Mezi užší části patří ramena a boky. Takové postavě budou slušet plavky jednodílné, které jsou více vystřižené. Tento model pomůže postavu opticky prodloužit a zúžit. Zkusit však můžete i tankiny nebo monokiny.

Postava tvaru přesýpacích hodin má stejně široká ramena a boky a úzký pas. Pro tento typ postavy se hodí bikiny, plavky ušité z jednoho dílu, plavky s trojúhelníky nebo modely bez ramínek. Sáhněte do nabídky zajímavých a neotřelých barev nebo barevných variací. Zkuste plavky bardotky nebo brazilky.