Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 26.6.2023. Panny, je čas na dietu! Štíři si mohou udělat nové přátele

Horoskop na dnešek – pondělí 26.6.2023. Panny, je čas na dietu! Štíři si mohou udělat nové přátele

Beran

Odhodlání ani energie vám nechybí, a tak je načase pustit se do plánů, které jste si řadili v hlavě. Jen je třeba upřesnit si priority, jinak se na konci dne může dostavit i únava. Potřebujete změnu, která vám pomůže opustit každodenní rutinu. Nebojte se dávat najevo své emoce. Jejich skrývání z vás může dělat nedostupné a odpuzuje to vaše okolí. Můžete skončit osamělí.

Býk

Kam přijdete, tam jste velmi dobře vidět. Živost, která ovlivňuje vaše jednání, bude pro ostatní velmi přitažlivé. Pokud si chcete zachovat dobré zdraví, bude zapotřebí zapracovat na svém denním režimu. Snažte se jíst ve stejnou dobu a zaměřte se na čerstvé potraviny. Je třeba zajistit si také duševní rovnováhu, například meditací. Buďte vnímavější a otevřenější k ostatním lidem.

Blíženci

Pokud si chcete zvednout sebevědomí, věnujte se skupinovým aktivitám a týmovým pracím. Dokážete od ostatních čerpat energii, kterou si ale necháváte pro sebe. To může znamenat, že ostatní lidé jsou z vás unavení a budou se vás stranit. Snažte se je proto co nejméně zatěžovat. Ušetříte si tak nervy své i lidí ve vašem okolí. Vaše činy budou hovořit místo slov. Dnes se proto dlouhým vysvětlováním nezatěžujte.

Rak

Dnes budete nebojácní. V komunikaci jste zběhlí a dokážete vyjádřit své myšlenky. Také své emoce máte pod kontrolou. Pokud tedy odkládáte nějaký problém, nebo jste v minulosti neuzavřeli konflikt, můžete se pustit do jejich řešení. Budete schopni podívat se na věc i z jiné perspektivy. Zvládnete i složité vysvětlení. Je třeba zapracovat na síle svých svalů, takže se pusťte do cvičení. Toužíte po bezpečí, a to vás může trochu brzdit.

Lev

To, co slíbíte, obvykle dodržíte. A jste na to pyšní! Možná to ale bude tím, že slibujete jen to, co jste schopni splnit. V zaměstnání se vám daří plnit mnohem více, než jen povinné úkoly. Toho si může všimnout váš zaměstnavatel, takže očekávejte určité ocenění, i když nemusí být hned finanční povahy. Nepovídejte o svých zdravotních potížích a zajděte si k lékaři. Důležitá je totiž akce! Naslouchejte druhým a snažte se s nimi spolupracovat.

Panna

Jste velmi aktivní, takže vám nemusí stačit ostatní. Nebuďte na ně proto nepříjemní. Zkuste zvolnit tempo, možná si tak lépe uchováte hladinu energie. Pozornost by si zasloužily vaše stravovací návyky. Začněte s dietou a zdravou stravou, jinak se to může nepříznivě podepsat na vašem zdraví. Ve společnosti jste okouzlující a přitahujete pozornost druhého pohlaví. Nezadané Panny dnes mají velkou šanci, že potkají vážnou známost.

Váhy

Vaše myšlení je až velmi ovlivněno lidmi ve vašem okolí. Může nastat rozpor v tom, co od vás ostatní chtějí a vy se neumíte rozhodnout. Vyplatí se vám zavřít se někde o samotě, kde popřemýšlíte o tom, co chcete vy. Jakmile si to ujasníte, budou rozhodnutí jednoduchá. Dejte si pozor na finance, protože vám hrozí nečekaný výdaj. Cítíte-li únavu, pak naplánujte setkání s přáteli. Buďte vnímaví k nápadům ostatních.

Štír

Neslibujte, co nemůžete splnit! Později by se to mohlo otočit proti vám zejména ve smyslu ztráty důvěryhodnosti. Se svými činy a pracovními úkony jste spokojení a čišíte sebevědomím. Je jen otázkou času, než si vaší tvrdé práce všimne také váš nadřízený. Pokud vás trápí zdravotní potíže, nepouštěje se do samoléčby! Zdravotní problémy totiž vyžadují co nejrychlejší správný zásah – obraťte se proto na svého lékaře. Vaše dobrá nálada přitahuje nové přátele. I když z toho nebude romantický vztah, můžete poznat někoho, s kým si velmi porozumíte.

Střelec

Myslete na sebe a svou rodinu. Díky tomu, že se na své nejbližší zaměříte, si užijete spoustu zábavy a dobré nálady. Podaří se vám také vytvořit harmonickou náladu plnou smíchu. V zaměstnání panuje napjatá atmosféra, která mohla vzniknout na základě pomluvy, kterou vypustil některý z kolegů. Zůstaňte trpěliví a klidní, brzy se ukáže, jaká je pravda. Nenechte se vyprovokovat!

Kozoroh

Toužíte po akci, a díky tomu se pouštíte do celé řady náhlých rozhodnutí. Snažte se zpomalit a rozhodovat se objektivně. Rychlost událostí, které kolem vás víří, se vám líbí. Dejte si ale pozor, protože hrozí vyčerpání. Než se pustit najednou do většího množství úkolů, bude lepší plnit úkoly jeden po druhém. K ostatním buďte chápaví. Nežádejte od nich nemožné.

Vodnář

Dnes vás čeká velmi důležité rozhodnutí. Může znamenat obrovské změny do budoucna. Snažte se zvážit všechna pro a proti i důsledky, které bude vaše rozhodnutí mít. Máte výbornou fyzičku, přesto se nevyplatí polevovat. Neustávejte ve cvičení ani zdravé stravě. Je ideální čas vyřešit záležitosti, které se týkají úředních, soudních či správních řízení. Tak toho využijte!

Ryby

Úsilí, které dnes vynaložíte, nebude zbytečné. Pokud se unavíte a nevíte, jak dál, svěřte se někomu, komu věříte. Vaše okolí vás dokáže podpořit, možná ne činy, ale slovy. Pečujte o sebe. Zaměřte se zejména na dostatečné množství zeleniny, které musíte sníst. Jednejte tak, jak uznáte za vhodné. Pokud ještě nemáte spořicí účet, je načase si ho zřídit. Pravidelně si na něj ukládejte malou částku pro případ nouze.