Krása a módaMóda

Outfit na diskotéku: Přitažlivá dračice i ležérní pohodářka v roce 2024

Outfit na diskotéku: Přitažlivá dračice i ležérní pohodářka v roce 2024

Chystáte se konečně vyrazit na diskotéku, ale lámete si hlavu nad vhodným outfitem, protože na párty skoro nechodíte? Nebo naopak chodíte tak často na diskotéky, že už vám docházejí nápady na outfity, které by byly nejlepší pro nadcházející párty? Poradíme vám!

Sexy outfit

Jestliže jste ráda za ženu vamp (pokudto situace dovoluje), pravděpodobně si užijete nadcházející diskotéku v sexy outfitu rozené dračice. Jak na to?

Ze všeho nejdříve se rozhodněte, zda chcete být sexy opravdu celá nebo se budete cítit lépe, pokud necháte vyniknout pouze určité části svého těla.

  • 100% sexy outfit. Jste odvážná, gratulujeme. Pro 100% sexy outfit se ještě rozhodněte mezi dvěma trendy letošního roku, a to zda se oblečete do džínoviny nebo do koženého oblečení. Potom už pouze oblékejte jednotlivé kousky: krátkou minisukni, tílko, cropp tenkou a lehkou bundičku, silonky se vzory (v případě letního počasí bez silonek) a nakonec vysoké lodičky.
  • 50% sexy outfit. Chcete dát najevo svou ženskost, ale cítíte se lépe, pokud to s odhalováním příliš nepřeženete? V tom případě zvolte 50% sexy outfit, který se bude skládat z následujících kousků: přiléhavé skinny džíny 3/4 délky, bílé tílko s výstřihem, cropp tenká a lehká bundička, černé silonové děrované ponožky, lodičky na podpatku.

Ležérní outfit

Nechcete se ani při zvláštních příležitostech a na diskotéce vzdát svého pohodlí? Nebudete muset! Máme pro vás totiž nápady na ležérní outfity, díky kterým se vždy budete cítit skvěle i při tanci a popíjení drinků s přáteli.

  • Jestliže jste fanynkou džínů, oblečte si ty nejpřiléhavější, jaké ve skříni najdete a doplňte je rafinovaně volným tričkem pod zadkem, které si v oblasti pupku zavážete na uzel. Nezapomeňte na pohodlné tenisky!
  • A co legíny? I pro milovnice legín máme skvělý tip! Oblečte si je společně s delší tunikou, která bude přiléhavá a hezky obkreslí vaši siluetu.