Další

Čím provonět byt: Tyto 4 tajné tipy vás překvapí!

Čím provonět byt: Tyto 4 tajné tipy vás překvapí!

Sladká vůně domova je tím, co nás vítá po otevření dveří našeho bytu či domu. Ale je to opravdu vůně? Nejlépe prý poznáme, jak náš domov voní, když jsme delší dobu mimo něj. Jestliže se vám však nelíbí to, co při otevření svého obydlí cítíte, pojďte to společně s námi změnit!

Vůně čerstvě vypraného prádla

Ne nadarmo se vyrábí osvěžovače vzduchu i aviváže právě s touto konkrétní vůní, tedy s vůní čerstvě vypraného prádla a právě prádlo nejlépe váš domov provoní.

Pokud tedy nepoužíváte sušičku, můžete svůj domov provonět zdarma tím, že prostě a jednoduše budete sušit oblečení na sušáku.

Chcete vůni aviváže cítit neustále, ale voňavé prádlo brzy schováte do skříně? Vyperte v aviváži veškeré záclony a závěsy. Poté je ještě mokré pověste a užívejte si dlouhodobou vůni.

Vůně do vysavače

Možná jste do dnešního dne netušili, že při vysávání bytu či domu můžete cítit příjemnou vůni díky speciálním vonným kuličkám do vysavače.

Zakoupíte je v mnoha obchodech s domácími potřebami a jednoduše je rozsypete na zem a vysajete. Kuličky se potom drží ve sběrné nádobě a provoní váš domov při každém úklidu. Nezapomeňte kuličky opět doplnit po každém vyčištění sběrné nádoby vašeho vysavače.

Vonné sáčky do skříní

Chcete cítit příjemnou vůni při otevření vašich skříní? V tom případě vyzkoušejte malé vonné pytlíčky určené právě pro zavěšení do šatních skříní.

V dnešní době již existuje spoustu různých druhů, avšak naše rada zní, že na vonných sáčcích nešetřete – čím levněji je totiž koupíte, tím méně času udrží vaši skříň voňavou.

Květiny ve váze

Jaro už je tady a léto klepe na dveře. Provoňte proto svůj domov bez chemie a metodou našich babiček. Jak na to?

Zakupte nebo utrhněte na louce čerstvé květiny, vytvořte z nich kytici dle vlastní fantazie a jednoduše je vložte do vázy se studenou vodou. Nejen že váš byt kvítí provoní, ale také rozjasní – květiny ve váze totiž budou skvělým doplňkem.