Horoskopy

Muž váha v posteli: 5 překvapivých informací o tomto znamení

Muž váha v posteli: 5 překvapivých informací o tomto znamení

Našla jste si novou lásku ve znamení váhy, a ještě neproběhl první sex? Nebo k tomuto intimnímu okamžiku již došlo, ale máte obavy, jestli byl spokojený? Prozradíme vám, jak se muž ve narozený ve znamení vah v posteli projeví, co očekává a co vy můžete očekávat od něj.

  • Intimní styk je důležitý
  • Jsou věrni jedné partnerce
  • Nemají rádi změny
  • Pozorní milovníci
  • Chvilky „po“

Intimita je důležitá

Váhy jsou bezpochyby znamením nejvíce založeným na romantické vztahy a na vztahy obecně. Tak jak je pro muže ve znamení vah důležitý vztah, je pro něj nezbytnou součástí tohoto vztahu také sex, které partnery ještě více sbližuje. Nejde tedy jen o samotný fyzický akt, ale také o psychické propojení s druhou osobou.

Jsou věrní

Ačkoliv je sex důležitou součástí vztahu a bude ho vyžadovat poměrně často, nejde o milovníka žen obecně. Pokud máte partnera ve znamení vah, velmi se snižuje riziko, že zažijete nevěru. Muži váhy totiž tím, jak vnímají sex, nijak netouží po jednorázovkách.

Nemají rádi změny

Váhy nejsou příliš dobrodružní ani spontánní a jakmile jde o sex, jsou také celkem konzervativní, zejména pokud jde o to, jak akt probíhá. Jsou kvůli partnerovi ochotni zkoušet nové věci, aby byl spokojený, ale sami od sebe pravděpodobně s novinkami sami od sebe nepřijdou. Obecně však nelze říci, že by měli rádi jen vanilkový sex.

Pozorní milovníci

Muži ve znamení vah se budou nestále pokoušet uspokojit vás, protože to je jediné, na čem jim opravdu záleží. Budou věnovat pozornost nejmenším detailům, a hlavně s vámi budou o všem komunikovat, což je jejich silnou stránkou.

Chvilky „po“

I když není čas a prostor na další mazlení, muž ve znamení vah se vždy ujistí, že vše proběhlo v pořádku a že se cítíte dobře.  A to už je jen třešničkou na dortu po skvělém postelovém zážitku.