Krása

Opalovací krémy z Lidlu: Jaká je nabídka a zkušenosti?

Opalovací krémy z Lidlu: Jaká je nabídka a zkušenosti?

Chystáte se k moři a potřebujete opalovací krém? Pak vězte, že si jej můžete koupit i v Lidlu. Jedná se přitom o skutečně funkční opalováky, které dokáží pokožku reálně ochránit před slunečními paprsky. Jaké druhy opalovacích krémů v Lidlu najdete a co na ně říkají jejich uživatelé?

Značka Cien

Základ nabídky opalovacích krémů v Lidlu tvoří jejich vlastní privátní značka. Své produkty v oblasti kosmetiky tedy Lidl prodává pod značkou Cien Cosmetics. Tudíž pakliže hledáte opalovací krémy z Lidlu, tak je naleznete nejčastěji právě pod tímto názvem. Charakteristické jsou i svými žlutými obaly.

Pro koho jsou určeny?

Opalovací krémy z Lidlu jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Myslí zde v hojném míře i na děti, proto velkou součástí nabízeného portfolia opalovacích krémů jsou i ty určené speciálně pro děti. Dětská pokožka je totiž jemnější a proto potřebuje speciální složení opalováku. Avšak přibalit si je s sebou na cesty může opravdu každý.

Jak vysokou ochranu nabízejí?

Opalovací krémy nabízejí všechny obvykle rozšířené stupně ochrany. Pro kratší pobyty na slunci vám budou bohatě stačit opalovací krémy se stupněm ochrany 10 a 20, jež se v Lidlu dají sehnat doslova za pár desítek korun. Nejrozšířenějším typem je opalovák s SPF 30, který ochrání při většině situací. Pokud se plánujete dlouhé hodiny opalovat u moře, pak bude potřeba vyšší ochranu – tedy Lidl opalovací krém s SPF 50.

Nabídka opalováků z Lidlu

Kromě stupně nabízené ochrany se nabídka ještě dělí i podle toho, jakým způsobem se opalováky z Lidlu nanášejí. Gró nabídky tvoří roztírací opalovací krémy, avšak v tomto obchodním řetězci seženete i opalovací krémy ve spreji. Nabídka navíc nekončí pouze u opalovacích krémů, ale k zakoupení jsou i další produkty pro opalování – od opalovacích mlék Cien až po oleje na opalování.

Zkušenosti s Lidl opalovacími krémy

Jak již bylo naznačeno, tak na opalovací krémy z Lidlu jsou vesměs pěny pouze ódy chvály. Ze zkušeností lidí totiž vyplývá, že tyto opalováky jsou skutečně účinné před sluncem a ochrání pokožku po dobu nezbytně nutnou. Dalším kladem, který si lidé vychvalují, je pochopitelně jejich nižší cena ve srovnání s konkurencí.