Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 20.6.2023. Berany může zaskočit bolest hlavy, Lvi pociťují ve vztahu harmonii

Horoskop na dnešek – pondělí 20.6.2023. Berany může zaskočit bolest hlavy, Lvi pociťují ve vztahu harmonii

Beran

Máte pocit, že váš vztah upadl do rutiny. Na to je jediný lék: vezměte svou drahou polovičku a proveďte spolu něco speciálního! Nezadaní Berani nebudou mít chuť flirtovat. Vaše šťastná čísla jsou 4, 17, 42 a 52. Pociťujete nespokojenost se svou prací. Možná potřebujete jenom odpočinek. Pokud jste si nezaložili spořicí účet, nyní je vhodná příležitost. Hrozí vám bolesti hlavy a problémy se zrakem. I když vás láká pobyt s rodinou, soustřeďte se dnes raději na sebe.

Býk

I když s partnerem řešíte konflikt, snažte se vzpomenou na to, co na něm tak milujete. Pomůže vám to překlenout problémy bez zbytečného ubližování sobě či partnerovi. Nezadaní mohou narazit na někoho zajímavého, a to v práci. Nejlépe vám je ve skupině přátel. I když na peníze nemáte příliš štěstí, nijak si nezoufáte. Přesto je vhodné začít si šetřit. O peníze ani kariéru se nyní nebojíte. O svém zdraví nemusíte s nikým hovořit. A nemusíte se kvůli tomu cítit špatně!

Blíženci

Pochybnosti ve vztahu rozptýlí, pokud se začnete partnerovi více věnovat. Neváhejte ho zahrnout komplimenty a známkami náklonnosti. Nezadaní mohou zažít zajímavý flirt se Lvem. Při cestování autem vám hrozí problémy. Buďte na sebe opatrní. Je možné, že dnes zaznamenáte nečekaný příjem. Změny, které se blíží, přijměte a nebraňte se jim. Jste obětaví a ochotní pomoci ostatním. Bohužel díky tomu dostanete tvrdou lekci.

Rak

Ve vztahu pociťujete nejistotu, snažte se ale vyvarovat obviňování a jedovatých komentářů. Mohlo by to poškodit váš vztah. Volný čas věnujte rodině a myšlenkám na zaměstnání se raději vyhněte. Pokud chcete něco udělat se svou kondicí a životním stylem, příliš na sebe netlačte. Jednotlivé změny zavádějte postupně, ať máte čas si na ně zvyknout. Máte tendence vidět věci jen z jedné strany. Je dobré otevřít svou mysl a nad problémem popřemýšlet také z pohledu někoho jiného.

Lev

Váš vztah s partnerem je velmi harmonický, ostatní vám mohou jen závidět! Pro omlazení a osvěžení se vyplatí zavést do každodenní rutiny nějaké sportovní aktivity. Jste velmi temperamentní, což se vám může hodit při slovních potyčkám. Konfliktům se dnes vyhýbat nemusíte, protože je pravděpodobné, že z nich vyjdete jako vítěz. Z případných neúspěchů se rychle vzpamatujete. Tajemství, která máte, jsou jen vaše a je na vás, s kým se o ně rozdělíte.

Panna

Je vhodný čas, rezervovat si svou dovolenou, pokud jste to již neudělali. Dnes budete mít velmi silnou auru, díky které se vám podaří zapůsobit na lidi s autoritou. E-mail, tweet nebo jakoukoli jinou komunikaci, kterou nelze vzít zpět, si důkladně promyslete. Raději si to přečtěte ještě jednou a pokuste se přeformulovat to, co jste napsali. Chovejte se tak, jak se cítíte. Nevyplatí se skrývat své pocity.

Váhy

Zadaní dnes budou potřebovat pohovořit si se svým partnerem o své budoucnosti. Neváhejte se mu svěřit s tím, jaký je váš pohled na svět. Nezadaní dnes mohou zažít velmi žhavé momenty se Střelcem. Vaše šťastná čísla jsou 31, 49, 68, 74, 77. V zaměstnání se necítíte příliš dobře a nemůžete se soustředit na práci. Možná bude lepší, když svého nadřízeného poprosíte o den volna. Hrozí vám problémy se zrakem a se sluchem.

Štír

Máte tendence nechávat si své emoce jenom pro sebe. To ale není dobrá taktika, protože vaše okolí tak těžko odhaduje, jaké jsou vaše limity. Ve vztahu se vyplatí dán najevo, co k druhému cítíte, jinak byste o něj mohli přijít. Dnes pro vás bude velice těžké někam cestovat, na cestě jsou samé překážky. Máte pocit, že svět je proti vám. Jediný způsob, jak toto změnit, je začít myslet pozitivně. Dopřejte si relaxaci.

Střelec

Mluvte o svých snech, a to i o těch, které se vám zdají praštěné. Tato vaše stránka znovu okouzlí vašeho partnera. Dnešek se ponese ve znamení nečekaného – můžete narazit na osobu z minulosti a zažít překvapení, které pro vás bude příjemné. Stanovte si své priority v zaměstnání. Pokud se chcete posunout dál, budete si to muset zasloužit tvrdou prací. Neztrácejte se ve svých myšlenkách.

Kozoroh

V osobních vztazích pociťujete frustraci, která se naštěstí odpoledne změní v optimismus. Nebojte se dát na rady ostatních, jejich zkušenosti se vám mohou hodit. Uspořádejte výlet s lidmi, kteří jsou pro vás důležití. Užijete si spoustu zábavy a dobijete si energii. V zaměstnání můžete očekávat úspěch. Jen s malým úsilím se vám může podařit dosáhnout zajímavých výsledků. Díky nim může dojít ke zvýšení financí. Snažte se vymanit z rutiny, například návštěvou společenských akcí.

Vodnář

Je načase najít způsob, jak lépe komunikovat se svým partnerem, protože jinak vám mohou hrozit vážné vztahové problémy. Nezadaní se mohou těšit na vášnivé setkání s Rybami. Dnes není vhodné rezervovat si nějaký výlet nebo dokonce dovolenou. Nechte to na později. Vaše šťastná čísla jsou 9 a 44. Očekávejte neúspěch v kariéře. Ten vás donutí změnit přístup ke své práci. Jezte více bílkovin, abyste se vyhnuli zdravotním potížím. Hrozí vám střes. Učíte se zdravě zpracovávat své emoce, což se příznivě projeví i na vašem fyzickém zdraví.

Ryby

Může se vám stát, že se ve vztahu začínáte trochu nudit. Abyste zachránili situaci, je načase si svůj vztah nějak okořenit. Vymyslete aktivitu, která zaujme vás oba. Nezadané Ryby se budou velice dobře cítit ve společnosti koketného Býka. Vaše šťastná čísla jsou 2, 6, 14, 57, 94. Štěstí vám přinese modrá barva. V zaměstnání vás čeká těžké rozhodnutí, kterému se nevyhnete. Zaměřte se na dostatek vitamínu C a D ve své stravě. Vyplatí se vám začít si vytvářet větší finanční rezervu.