Krása a módaMóda

Oblečení pro boubelky: jak se slušivě oblékat + 3 praktické tipy

Oblečení pro boubelky: jak se slušivě oblékat + 3 praktické tipy

Vybrat vhodné oblečení pro boubelky nemusí být věda. Ženy s kily navíc mají bohužel často tendence schovávat své proporce do příliš velkého oblečení. To ve výsledku způsobí jediné: vypadají pak na pohled ještě silnější nežli ve skutečnosti. Nevíte, jak se oblékat, když jste tzv. ženská krev a mlíko? S tím vám můžeme poradit!

Oblečení pro boubelky: jak si správně vybrat?

Hledáte pro sebe oblečení pro boubelky, které bude slušivé, lichotivé a třeba ještě moderní? Není pravda, že trendy módy patří jen hubeným. I boublaté ženy se mohou oblékat tak, aby jim to slušelo a cítily se ve svém oblečení dobře. Držte se těchto tří tipů:

  • Oblečení na vás nemusí nutně plandat a viset
  • Základem je pohodlí v jakékoli situaci
  • I výrazné barvy si můžete dovolit nosit

Jak se oblékat slušivě, když máte kila navíc?

Nadělila vám příroda do vínku silnější postavu? Nevadí! I tak můžete vypadat sexy, cítit se dobře ve svých outfitech a připadat si krásná. Oblečení pro baculky může vypadat dobře, zkuste to podle některé z následujících inspirací.

Tričko a džíny

Je to klasika, která nezklame ani baculatější ženy. Pohodlné tričko a džíny, které dokonale sedí a jsou ideálně do pasu. Tahle dvojice nic nepokazí, ať už se v ní rozhodnete vyrazit kamkoli.

I baculaté ženy mohou nosit šaty

Myslíte si, že s kily navíc musí vaše šaty viset ve skříni, aby nevysely na vás? Hloupost! I ženy s kily navíc mohou nosit šaty. Chce to jen správně vybírat střih, který bude lichotit vaší figuře.

Nebojte se výraznějších barev

Oblečení pro boubelky může mít výraznější odstíny. Přitáhnete tak pozornost k vašim přednostem, za které se určitě nemusíte stydět.

Tepláková souprava

Jestli chcete něco extra pohodlného na doma, pak vsaďte na teplákovou soupravu. Zajistí vám luxusní komfort. Teplákovka je ale vhodná i na sport a hodně lidí jí dneska nosí i běžně, na ven, do města a podobně.

Sukně do pasu

Chcete-li nosit sukně, vybírejte si ty, které sahají do pasu. Podaří se vám tak vytvořit optickou iluzi rozdělené postavy, což vám opticky ubere pár centimetrů.