KrásaKrása a móda

Máte hnusné zuby? Tyto 3 tipy vám vykouzlí zářivý úsměv!

Máte hnusné zuby? Tyto 3 tipy vám vykouzlí zářivý úsměv!

Myslíte si o sobě, že máte příliš hnusné zuby? Možná jste jen přehnaně sebekritičtí a váš chrup ve skutečnosti není tak hnusný, jak si myslíte. Avšak pokud ano, může to být způsobeno například tím, že jste v mládí odmítali nosit rovnátka a máte křivé zuby nebo to může být také špatnou zubní hygienou. Poradíme vám, jak z toho ven a mít zase úsměv jako z časopisu.

Dentální hygiena

Možná vás trápí zažloutlé zuby nebo příliš zubního kamene. Vše se dá vyřešit jedinou návštěvou dentální hygieny, která dokáže zázraky doslova na počkání. Za pár hodin vyjdete ze zubní ordinace se zářivým bílým úsměvem, zato o několik tisíc korun chudší.

Nevadí vám to? Tím lépe, není na co čekat, dentální hygiena je příjemná procedura, která nebolí.

Vadí vám vynaložené finance? Zkuste to doma pomocí domácího bělení a o odstranění zubního kamene požádejte vaši zubní lékařku nebo lékaře na preventivní prohlídce.

Správná hygiena zubů je základem ke krásnému úsměvu!

Rovnátka

Trápí vás křivé zuby nebo předkus a v mládí jste odmítli nosit rovnátka? Nevadí. Je dobře, že jste počkali a dočkali se novinek, jakými jsou například neviditelná rovnátka, která vám nebudou bránit v úsměvu. Prakticky nikdo (ani vy) nepozná, že je máte a za rok už můžete mít naprosto jiný a rovný chrup!

Rovnátka jsou dražší záležitostí, ale vaše zdraví je na první místě. Spousty ordinací nabízí také splátkové kalendáře.

Zubní implantáty

Jestliže jste svůj chrup celý život zanedbávali a nyní, ve středním věku, jste jej téměř ztratili, možná je na čase zamyslet se nad úplně novými zuby.

Jednou z možností jsou zajisté nasazovací zuby. Díky smlouvě s pojišťovnou v některých zubních ordinacích zaplatíte malé částky a budete tak mít alespoň z estetického hlediska zpět svůj úsměv.

Pokud vám nevadí vynaložit větší částku peněz, bude však nejlepším řešením pro vás nasazení zubních implantátů.