Krása a módaMóda

Oblečení na diskotéku: 7 nápadů na pohodlné a stylové outfity

Oblečení na diskotéku: 7 nápadů na pohodlné a stylové outfity

Jdete se pobavit do klubu a chcete si to užít. Vyrážíte na diskotéku s kamarádkou nebo rovnou partou přátel a nejenže chcete vypadat dobře, ale zároveň se chcete cítit i pohodlně. Na diskotéce se totiž hodně tancuje a tzv. „paří“ a k tomu je zkrátka pohodlný look neodmyslitelně potřeba. Jaké oblečení na diskotéku je jasná volba? Inspirujte se v článku!

Oblečení na diskotéku aneb co na sebe, když jdete za zábavou?

Na diskotéku lidi nechodí proto, aby seděli někde v rohu a celý večer usrkávali jeden drink. Naopak! Na diskotéku se chodí pařit, trsat a prostě se skvěle bavit. A tomu musí odpovídat i vhodně zvolené oblečení na diskotéku. Co tedy na sebe? Pár nápadů máme!

Tričko a džíny = klasika!

Jestli to nechcete hrotit, pak oblékněte pohodlné tričko, dobře padnoucí džíny a jděte. Na tomhle looku se nedá absolutně nic zkazit!

Foto: Unsplash

Tričko, džíny a kožená bunda = styl!

Chcete-li výše zmíněný look trošku vyšperkovat, natáhněte na sebe ještě koženou bundu a máte vyhráno. Tři basic kousky a kolik s nimi uděláte parády!

Foto: Pexels

Halenka s hlubším výstřihem a legíny = wow!

Pokud hledáte trochu odvážnější oblečení na diskotéku, radíme vytáhnout z šatníku tu halenku s hlubším výstřihem, co se ji jinam stydíte nosit. Zde je to dovoleno!

Foto: Unsplash

Kožený komplet = trendy!

Kůže je teď v módě, takže pokud chcete jít s aktuálními trendy a na diskotéce se blýsknout, pak je kožený komplet v podobě tílka a volnějších kalhot vaše jasná volba.

Foto: Pexels

Crop top a džíny = cool!

Hledáte stylové, pohodlné a zkrátka cool oblečení na diskotéku? Pak radíme vydat se jednoduchou, leč vážně stylovou cestou: spojte crop top a džíny. A můžete vyrazit!

Foto: Unsplash

Košile a džíny = proč ne!

Mysleli jste si, že oblečení na diskotéku musí být nutně odhalující a vyzývavé? Kdeže! I v pohodlné košili zkombinované s upnutými džíny se můžete skvěle pobavit. A vypadat šik!

Foto: Unsplash

Tílko a kraťasy = yeah!

Na diskotéce bývá teplo, ještě aby ne, když se tam tancuje až do rána! V tílku a kraťasech vám ale horko nebude, to se spolehněte!

Foto: Pexels