Krása a módaMóda

Svatební šaty jako pro vílu: 3 věci, které zohlednit při výběru

Svatební šaty jako pro vílu: 3 věci, které zohlednit při výběru

Na prsteníčku se vám třpytí krásný prsten. Budete se vdávat a chcete, aby byl tento váš výjimečný den do posledního detailu perfektní. V hlavě máte jasnou představu, jak by měla vaše svatba vypadat. Možná se chcete vdávat na lesní louce za doprovodu cvrlikajících ptáčků. Nebo toužíte po svatbě na statku v rustikálním stylu. Hledáte pro sebe svatební šaty jako pro vílu? Pak víme, jaké věci musíte při jejich výběru zohlednit!

Jak vybrat svatební šaty jako pro vílu: 3 věci, které berte v potaz

Ne všechny ženy se chtějí vdávat v typicky princeznovských šatech. Možná ani vás neláká bohatá sukně „ala šlehačkový dort“. Naopak toužíte mít na sobě ve svůj důležitý den svatební šaty jako pro vílu. Jak ale takové šaty vybrat? Podle čeho se rozhodovat? Na co si dát při výběru pozor?

Tohle jsou za nás tři důležité věci, které musíte brát v potaz, budete-li vybírat svatební šaty jako pro vílu:

  • Střih
  • Materiál
  • Barva

Střih šatů

Pokud hledáte svatební šaty jako pro vílu, zohledněte vhodný střih. Šaty jako pro vílu mohou končit pod koleny, zrovna tak ale mohou sahat až na zem. Vybírejte šaty jednoduchého střihu, zvolte splývavý model.

Materiál šatů

I na materiálu samozřejmě hodně záleží. Svatební šaty jako pro vílu by měly být vzdušné, lehké…zkrátka jako kdybyste v nich měla za svitu měsíčku ladně tančit na rosou posetém lesním paloučku. Hodí se jemná krajka i průhledný silon v kombinaci se splývavou látkou.

Barva šatů

Kdo kdy řekl, že svatební šaty jako pro vílu (vlastně svatební šaty celkově) musí být zákonitě pouze bílé? Je to sice zažitý standard, ale jsou nevěsty, které chtějí vybočit z davu a chtějí se vdávat v jiné barvě šatů, nežli pouze v bílé. Nabízí se pomněnková modrá, zrovna tak je vhodná i jemná béžová nebo světlounce růžová.