Krása a módaNehty

Černobílé gelové nehty: barevná kombinace, která nezklame

Černobílé gelové nehty: barevná kombinace, která nezklame

Gelové nehty černobílé sice nepatří bezi nejčastější volby, stále se však jedná o poměrně klasický vzhled nehtů, který nebude kazit dojem žádného z vašich pečlivě zvolených outfitů. Připravte si proto gelové laky v černé a bílé barvě a začínáme!

Důležitý je podklad

Vytvoření správného podkladu je nejdůležitější. Bez kvalitní manikúry vám lak nebude dostatečně držet, a proto musíte pečlivě vytvarovat každý nehet a jemným pilníkem jej mírně zdrsnit. Poté aplikujte takzvaný prep. Jedná se o vodičku, která téměř okamžitě na nehtech zasychá. Jejím význam spočívá v odmaštění a připravení povrchu nehtu na další práci.

Poté stejným způsobem aplikujte i primer a můžete přejít k nanášení podkladové báze. Pozor! Primer není totéž co podkladová báze. Pro kvalitní manikúru použijte oba tyto produkty. Podkladovou bázi naneste na nehty a podle návodu nechte zapéct v UV/LED lampě.

Černobílá manikúra

V dalším kroku si připravte černý a bílý gel lak. Můžete je aplikovat střídavě vždy na celé nehty, ideálně ve dvou vrstvách, a každou vrstvu zvlášť vždy nechat zapéct v UV/LED lampě, nebo zvolit nějaký zajímavější vzor. Například všechny nehty vyveďte pouze v jedné barvě a druhou, za pomoci tenkého štětečku, vytvořte na bílém podkladu černé „kaňky“.

Snadno si můžete také vytvořit vzor podobný zebřím pruhům či pomocí špičky párátka nakapat na jednobarevný podklad malé puntíky. Podobně můžete ozdobit všechny nehty stejně, nebo si vybrat pouze některé z nich. Vaší fantazii se žádné meze nekladou!

I na závěrečné fázi záleží

Na závěr aplikujte top coat a nechte zapéct v UV/LED lampě podle návodu. A vaše gelové nehty černobílé jsou hotové! Pokud jste dodržela správný postup, budete se z nich moct těšit i několik týdnů.