Horoskopy

Nemotorná znamení zvěrokruhu: 3 nešikové dle astrologie

Nemotorná znamení zvěrokruhu: 3 nešikové dle astrologie

Jestliže za nemotorností některých lidí nestojí zdravotní potíže a onemocnění (neurologické poruchy, genetické příčiny, zranění…), můžeme o nemotornosti hovořit jako o protikladu sportovního nadání. Která znamení zvěrokruhu patří mezi nemotorná na základě typických charakteristických vlastností podle astrologie?

Inteligence není pouze IQ test

Ze všeho nejdříve je důležité vědět, že inteligence neznamená pouze vysoké IQ. Jsou totiž lidé, kteří mají vysokou motorickou inteligenci, jiní zase senzorickou a další například sluchovou inteligenci.

Následující znamení mají vysokou míru intelektu (dle typických charakteristik), a proto je všeobecně můžeme vyhodnotit jako nemotorná.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci patří mezi velké intelektuály a pro svou schopnost výborného analytického myšlení někdy zaostávají za ostatními v motorických dovednostech.

Vše však má své řešení! Co si k home office práci pořídit běžecký pás a vysoký psací stolek? Spojíte tím práci s pohybem a přestanete být nemotorní, protože při chůzi a čtení e-mailů zároveň vám talent pro pohyb přijde do života tak nějak sám od sebe…

Které cviky praktikovat?

Panna (23. srpna – 22. září)

Lidé ve znamení Panny mají úžasnou schopnost myslet do detailů a precizně, a proto se neřadí mezi příliš pohybově nadané a na své okolí mohou působit nemotorným dojmem.

Pokud chcete tento aspekt změnit, zkuste najít rovnováhu ve svém životě a svou energii rovnoměrně rozdělit mezi více činností.

Váhy (23. září – 22. října)

Diplomatické znamení Vah s sebou nese břemeno ve formě mnoha myšlenkových pochodů, díky kterým často zapomínají na potřebný pohyb a stávají se často nemotorným znamením.

Svou nemotornost však můžete lehce změnit na ctnost, milé Váhy. Stačí začít s pomalým cvičením a pravidelným pohybem. Co třeba lehká procházka při cestě do práce nebo vystoupit o jednu zastávku dříve?