Horoskopy

Dětinská znamení: tihle 4 jedinci jen tak nedospějí

Dětinská znamení: tihle 4 jedinci jen tak nedospějí

Hravost, nezodpovědnost a vidění světa v trochu jiném světle – to vše jsou znaky dětinského chování. Pravděpodobně neexistuje žádný dospělý člověk, který by alespoň jednou v životě nebyl na chvíli dětinským, avšak někdy je časté nezodpovědné chování už poněkud za hranou. Která znamená zvěrokruhu mají největší tendenci k dětinskosti na základě jejich typických charakteristických vlastností?

Beran (21. březen – 19. duben)

A zase ti Berani! Je těžké je zaškatulkovat, avšak jednoznačně se řadí mezi nejvíce dětinská znamení zvěrokruhu. Ptáte se proč? Odpověď je více než jasná. Právě Berani totiž jsou největšími snílky široko daleko a jejich optimistické vnímání světa může na realisty okolo nich působit až přehnaně dětinsky.

Zamysleme se však nad tím, zda by nebylo vhodné být alespoň jednou v roce v kůži Berana a vidět vše růžové…

dětinská znamení zvrokruhu

Blíženci (21. května – 20. června)

Jaká další vlastnost se vám pojí s dětinskostí? Za nás určitě zvídavost! A právě tou jsou výjimeční Blíženci, kteří neúnavně objevují nové lidi, zážitky i místa a vše je zajímá.

Na druhou stranu Blíženci mají skvělé komunikační dovednosti, díky kterým dokážou zachránit a tak nějak převážit jakoukoliv svou negativní vlastnost, protože si vše budou umět lidově řečeno „obkecat“.

Rak (21. června – 22. července)

Lidé narození ve znamení Raka mají často dětské vlastnosti, protože patří mezi velmi citlivé duše a vnímají dění okolo velmi emočně. Zároveň jsou také velmi rodinně založení a teplo domova je u nich na prvním místě.

Pokud toužíte po velké rodině a stabilitě, hledejte si jako partnera právě Raka.

Lev (23. července – 22. srpna)

Člověk narozený ve znamení Lva sice vidí sám sebe jako mocného vůdce a krále všech lidí (zvířat), avšak pro jeho okolí to může být mnohdy vnímáno jako dětinské chování – být za každou cenu nejlepší, nejviditelnější a nejhlasitější.