Horoskopy

Největší snílci podle znamení: která znamení jsou odtržená od reality?

Největší snílci podle znamení: která znamení jsou odtržená od reality?

Snílci, tito lidé se nechávají konejšit vlastními představami a vytváří obrovské plány. Považujeme je za bláhové nebo naivní. Neplatí to však u všech. Kdo si staví vzdušné zámky a myšlenkami je neustále mimo realitu? A kdo umí své sny proměnit ve skutečnost? Nepřestávejte ve čtení a dozvíte se to. Odpovědi najdeme opět v horoskopu.

Největší snílci podle znamení:

  • Ryby
  • Rak
  • Střelec

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Toto znamení zvěrokruhu patří k největším snílkům. Příslušníci znamení Ryb žijí ve své vlastní fantazii. Jsou velmi citliví a důvěřiví. Mají proto tendenci začít brzy důvěřovat druhým, protože vidí jen to dobré v každém člověku. Snadno se tak dostanou do nepříznivých situací, kdy je ostatní využívají a nebo obelhávají. Ryby nedokáží včas rozpoznat upřímné přátele a falešné jedince, kteří pouze těží z jejich laskavosti a štědrosti. Velmi brzy také odpouští a často ke své škodě. Jsou to zkrátka nenapravitelní fan. 

Rak

22. 6. až 22. 7.

Raci také patří ke snílkům. Ve svých hlavách uchovávají mnoho představ, které se dají považovat někdy až za naivní. Za to vděčí své schopnosti, vidět svět v růžových barvách. Jsou to neskuteční romantici. Věří v dokonalý a ryzí svět, v němž vše dobře dopadne a všichni na sebe budou hodní. Často utíkají od reality do toho svého vysněného království, ve kterém se cítí bezpečně. 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Střelec není klasický důvěřivý snílek s hlavou v oblacích. Střelci jsou dobrodružní snílci, kteří míří hodně vysoko. Nacházejí nové obzory, aniž by potřebovali růžové brýle. Umí snít, ale své sny umí proměnit v realitu. Vždy najdou něco pozitivního, ať jsou okolnosti jakékoliv. Díky optimistickému přístupu a vysokým očekáváním, se nebojí vkročit do neznáma. Jejich víra jim pomáhá v překonávání i těch nejtěžších překážek a také v následném budování.